Apie Rimantą Petrulį

Rimantas Petrulis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Rimanto Petrulio licencijos numeris yra MPL-06156, licencija išduota 2005-01-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.7

  • Auksinių rankų chirurgas. Sekmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

  • AČIŪ, KAD GYVENU

  • Savo srities specas kaimo ligoninėje.

  • fantastiskas gydytojas!!!! pats geriausias mokytojas:)

  • Ačiū , kad Pasvalys turi tokį gydytoją. Du kartus operavo ir gyva.Neturėjau pinigų, bet žiūrėjo vienodai, kaip ir tą,kuri buvo davusi 400 Lt.Palatos kaimynė nepatikėjo, kad nieko nedaviau.Šiam gydytojui vienodai ar duodi ar ne. "Jei duoda-imk, jei - muša bėk".

  • sauni!

  • Atvažiavome su kojos traumą, galimai bus lūžis, raiščiai ar kažkas panašaus. Ištinusi ir skaudanti koja, sunkiai vaikšto. Daktarui pasakė situacija, o jis pradėjo kalbėti negražiai. Paklausėme tik ar yra galimybė peršviesti koją. Pasakė šiandien sekmadienis važiuoti į savo kaimą gydytis ir nesuteikė pirmosios pagalbos. Įžeidinėjo, vizitas truko iki 1min.

  • nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus

  • Arogantiškas ir nemandagus gydytojas.Išsityčiojo kiek galėjo. Bendravimas nulinis. Vengti!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimantas Petrulis?

Rimantas Petrulis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06156. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Rimanto Petrulio darbą?

9 žmonės įvertino Rimantą Petrulį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.