Rimantas Pakėnas

4.6 (18 įvertinimų)

Apie Rimantą Pakėną

Rimantas Pakėnas turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimanto Pakėno licencijos numeris yra MPL-03629, licencija išduota 2004-11-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • gydytojas dirba nuoširdžiai, nori išsiaiškinti susirgimą, skiria gydymą, o jei reikia siunčia pas specialistus.

 • Net negirdi ligoniu sneka bele ka as jo nesupratau pakeiciau gydytoja

 • Visiškai nesiklauso į nusiskundimus,turi savo išankstinę nuomonę apie ligonį.Skundies širdimi,net kraujo spaudimo nepamatuoja.Buvo rekomenduota akių gydytojo parašyti siuntimą alergologui dėl akių ašarojimo,o rašo diagnozę "tachikardija,dusulys einant", ligoniui prašant.Išvada su gydytoju susikalbėti neįmanoma.

 • Geras gydytojas, ypač tai atvejais, kai jis susidomi ligoniu ar liga. Kartais atlieka netgi daugiau funkcijų nei priklauso.

 • Normalus šeimos gydytojas. Aš asmeniškai nusiskundimų neturiu. Reikia suprasti, kad gydytojai irgi žmonės ir taip pat gali klysti.

 • Lankausi daznai,visada sulaukiu tinkamo gydymo ir diagnuozavimo,esu patenkinta. Paciente

 • gyd.dirba savo darba ir tiek

 • Dėkoju gydytojui už laiku nustatytą diagnozę ir gerą gydymą. Pro jį nepraspruksi, pastebi nors ir menkiausius negalavimus... O gal ir gerai, užkerta kelią rimtoms ligoms atsirasti... Ačiū, gydytojau, už Jūsų akylias akis...

 • Malonus ismanantys ir konkretus. Rekuomenduoju visiems kurie neapsisprendzia gydydojo pasirinkimu

 • Fainas gyditojias

 • Esu patenkinta

 • Labai gera gydytojas

 • Labai geras gydytojas, rūpinasi paciento sveikata. Išmanantis savo darbą gydytojas. Visada maloniai priima,apžiūri, pataria.

 • Mūsų visa šeima užsirašiusi pas šį gydytoją. Nuostabus gydytojas. Visada suteikia reikiamą informaciją visa reikiamą pagalbą.

 • Tokio nuostabaus gydytojo dar niekada nebuvau sutikusi. Įsiklausantis į paciento nusiskundimus, skiriantis išsamius tyrimus, duodantis daug naudingų patarimų. Ačiū Jums labai Gydytojau. Sekmės darbuose.

 • Rekomenduoju. Geras specialistas, puikus šeimos gydytojas ir nuostabus žmogus!

 • Puikus specialistas! Tikrai rekomenduoju, isiklauso į problemas, paskiria tinkamą gydimą. Ačiū Jums!

 • Telefonu tiksliai nustatė liga. Tyrimas tik patvirtino ligą. Labai geras gydytojas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimantas Pakėnas?

Rimantas Pakėnas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03629. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Rimanto Pakėno darbą?

18 žmonių įvertino Rimantą Pakėną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.