Rimantas Jasinauskas

5 (3 įvertinimai)

Apie Rimantą Jasinauską

Rimantas Jasinauskas turi Gydytojo neonatologo licenciją. Rimanto Jasinausko licencijos numeris yra MPL-03831, licencija išduota 2004-11-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (3) 5

  • Didelis ačiū šiam gydytojui. Jis buvo pirmasis mano gydytojas neišnešiotukų skyriuje. Jis pats geriausias. Man jau 14 metų. Aš gimiau 848gr. 27savaičių. GERIAUSIAIS GYDYTOJAS PASAULYJE!!!

  • Pazistu si gydytoja ir kaip zmogu ir kaip viena geriausiu sios srities specialistu. Noreciau, kad Jis gydytu net mano anukus....Tai gydytojas, kuriam galima skambinti diena, nakti, visas 24 val....Niekada neatsisakys padeti. Suprantu tevus, kurie kartais paraso apie gydytojus neigiamus komentarus...Esu mama...Bet juk gydytojai ne Dievai. Nors daznai ju atlikti darbai prilygsta tam stebuklui. Medicinoje tu stebuklu buna, bet tik su gydytoju pagalba. Sekmes Jums Gydytojau....Daug mazu zmogeliuku Jus tiesiog myli, net nori sirgti, kad Jus juos aplankytumete...

  • Nuostabiausias daktaras Lietuvoje. Mano vaikučiais rūpinasi ir dabar, nors jiems jau 9 ir 2 metai. Vienintelis toks, kuris diagnozę nustato nepriekaištingai. Per tiek metų nesuklydo nei vieno kartelio!! Jį pažinodama nepatikėsiu nei vienu neigiamu komentaru, nes tokio šilto ir atsidavusio savo darbui žmogaus daugiau nebuvau sutikusi

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rimantas Jasinauskas?

Rimantas Jasinauskas turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03831. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Rimanto Jasinausko darbą?

3 žmonės įvertino Rimantą Jasinauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.