Rima Burbaitė

5 (1 įvertinimas)

Apie Rimą Burbaitę

Rima Burbaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rimos Burbaitės licencijos numeris yra MPL-06436, licencija išduota 2005-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (1) 5

  • Jeigu kalbėt apie gydytoją, jos kompetenciją ir elgesį su ligoniais pacientais, jos duotą Hipokrato priesaiką tai šią gydytoją reikėtų iškart išmesti, atimti licenziją ir jokiu būdu neprileisti prie sergančiųjų. Ji visiškai degradavusi ligonių atžvilgiu. Savo elgesiu ji tik blogina susirgusiųjų padėtį. Jokios pagalbos, nenori susitikti su sergančiaisiais, nenori vykti pas invalidus, nenori skirti vaistus, duoti nedarbingumo pažymų ir t.t. ir t.t. Pas šią nuprotėjusią daktariūkštę nėra jokios profesinės atjautos ir empatijos sergančiam žmogui, senam ar jaunam. Iš vis tokie specialistai negali dirbti tokio darbo, kuris susijęs su žmonių sveikata, skausmu, gyvybe. Nesuprantama, kaip jai leidžia dirbti Veiviržėnų ambulatorijoje? Kodėl bendruomenė nesikreipia į sveikatos ministeriją ar į žmonių teisės instituciją, kad pašalintų tokią žmogiškumą praradusią gydytoją. Tai ištisinis mobingas ir ligoniams ir darbuotojams. Atsakomybė už tai Gargždų raj. ligoninės vadovams, nekontroliuoja visiškai situacijos. Taip ir miršta kaimų senukai, žmonės. Didžiulės diagnostikos spragos, žmonių mirtingumas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rima Burbaitė?

Rima Burbaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06436. Licencija galioja nuo 2005-03-07.

Kaip žmonės vertina Rimos Burbaitės darbą?

1 žmogus įvertino Rimą Burbaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.