Renata Slavinskaitė-Kazlauskienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Renatą Slavinskaitė-Kazlauskienę

Renata Slavinskaitė-Kazlauskienė turi Medicinos gydytojo licenciją. Renatos Slavinskaitė-Kazlauskienės licencijos numeris yra MPL-17835, licencija išduota 2012-07-11.

Renatos Slavinskaitė-Kazlauskienės licencijos

Renata Slavinskaitė-Kazlauskienė turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17835
Spaudo Nr.: 31921
Įsakymo data: 2012-07-11
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-20220
Spaudo Nr.: 31921
Įsakymo data: 2015-07-01

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Smagu girdėti tiek gražių įvertinimų, labai ačiū Jums! Pažadu ir toliau nenustoti tobulėti ir kartu su pacientais ieškoti būdų Jiems nesirgti, o susirgus - greičiausio kelio pasveikimo link!

 • Ačiū už tokį gerą įvertinimą! Manau, kad labai svarbu rasti bedrą kalbą su mažaisiais, nes juk gydytojo nereikia bijoti!

 • 10 balų iš 10, mano dukrytės (2 ir 4 metų) net veržiasi pas šią gydytoją. Nuostabiai bendrauja su vaikais, visada rūpestinga ir išsamiai atsako į rūpimus klausimus :)

 • Labai ačiū Jums už pasitikėjimą!

 • Puiki gydytoja, profesionali, rūpestinga, dėmesinga. Labai džiaugiuosi, kad ji dirba šiame medicinos centre.

 • Dėkui Jums už gerus žodžius!

 • Puiki, labai rūpestinga gydytoja.

 • Ačiū Jums už įvertinimą! Manau, kad peciento pasitikėjimas gydytoju, o gydytojo - pacientu leidžia lengviau bendradarbiauti ir rasti geriausius sprendimus sveikatos klausimais.

 • Nuostabi specialistė... Svarbiausia, jog patiko vaikam. Ji moka prieit prie vaiko, bendraut... Isviso superne daktare... Daugiau tokiu gydytoju... Zemai lenkiu galva.

 • Nuostabi gydytoja. Turi daug žinių, tad daugelyje atveju nupasakoja tai, ką pasako tos srities specialistai. Išrašydama vaistus visada papasakoja, kodėl būtent juos išrašo ir kaip jie veiks. Negaili jokių tyrimų, bet skiria juos pagal poreikį. Visada atėjus paklausia ar praėjo tam tikra problema kuri buvo. Yra labai maloni ir moka sukurti ryšį su pacientu.

 • Nuostabi gydytoja, labai profesionali,atidi, rūpestinga, maloni, atsakinga.Visada išklauso, įsigilina į paciento sveikatos problemas.Labai džiaugiamės,kad mūsų vaikus gydo būtent ši gydytoja.

 • Gydytoja is didziosios raides. Labai rupestinga, maloni. Vaikui metukai, visa ta laika is gydytojos galima buvo gauti patarimu. Daugiau tokiu gydytoju. Gaila kad isejot is SMC, labai nuliudom. Linkime sekmes.

 • Gydytoja iš pašaukimo, be galo profesonali, rūpestinga ir šilta kaip žmogus...geresnės gydytojos neisivaizdavau..todėl labai labai nuliūdino žinia, kad nebedirbate ŠMC. Tikimės, kad kažkas pasikeis ir vėl grįšite pas labai Jus vertinančius ir visada laukiančius sugrįžtant savo pacientus...nes be Jūsų viskas ne taip...

 • Nuostabi gydytoja, nekeistumem į jokią kitą!:) mylim ir džiaugiamės kad ją turim:)

 • Miela gydytoja grižkite pas savo pacientus...mes vis dar neprarandam vilties laukiam Jūsų pačios nuostabiausios gydytojos...

 • Nuostabi, pozytivi, labai rūpestinga, taktiška gydytoja. Visada su šypsena, gera nuotaika. Lankomės visa šeima jau trečius metus, niekada nenuvylė.Ypatingai mokanti bendrauti su vaikais, visada išklausanti, neabejinga. Gydytoja iš pašaukimo.Tik patys geriausi atsiliepimai, pagarba ir padėka Jums Renata . Džiaugiamės, kad esate mūsų gydytoja . Sėkmės Jums . Herkaus ir Ūlos mama- Inga

 • Savo srities profisionalas. Jauna, maloni mergina. Rekomenduoju

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Renata Slavinskaitė-Kazlauskienė?

Renata Slavinskaitė-Kazlauskienė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17835. Licencija galioja nuo 2012-07-11.

Kaip žmonės vertina Renatos Slavinskaitė-Kazlauskienės darbą?

17 žmonių įvertino Renatą Slavinskaitė-Kazlauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.