Remigija Stankevičienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Remigiją Stankevičienę

Remigija Stankevičienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Remigijos Stankevičienės licencijos numeris yra MPL-02052, licencija išduota 2004-10-11.

Remigijos Stankevičienės licencijos

Remigija Stankevičienė turi šias licencijas:

Gydytoja neonatologė
Licencijos Nr.: MPL-02052
Spaudo Nr.: 13019
Įsakymo data: 2004-10-11
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-22746
Spaudo Nr.: 13019
Įsakymo data: 2018-03-13

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Tai gydytoja, kuria galima pasitikėti, kas yra ypač svarbu "pakrikusių nervų"tėveliams. Puikiai išmano savo darbą, domisi naujienomis ir švelni su kūdikiu ir labai žmoniška ir nebijanti pašluostyt ar net nuplauti vaikui užpakaliuką. Labai protingai ir tikrai ne tuščiai moka palaikyti sunkią akimirką, suteikti vilties. Puikiai išmano ką daryti net esant sunkiai kūdikio būklei. Iš pažiūros, atrodo griežtoka, bet iš tikrųjų labai maloni, jokio apsimestinio bendravimo. O jau kai dirba su pacientu tai iš tikrųjų jam ir dirba.

 • labai maloni ir rūpestinga gydytoja

 • Bendraudamas su gydytoja nejauti baimes, atrodo, kad ji tave ir tavo kudiki apsaugos

 • Labai gera gyditoja.

 • Nepakartojama naujagimių gydytoja. Kiekvienu kūdikiu rūpinasi kaip savo.

 • nuostabi profesionale,labai gera psichologe .

 • Labai super gydytoja, kuria galima pasitikėti.

 • dekoju gydytojai uz nuosirdu rupinimasi mano dvynukais.visada maloni mamai, o vaikams ypatingai svelni.

 • Gydytoja savo srities profesionalė, labai dėkinga

 • Nuostabi gydytoja! Labai rūpestinga, profesonali ir atidi! Labai džiaugiamės ją atradę!

 • Laibai ger ir nuoširdi gyditoja, o kas liecia vokelius tai nemanau, kad tai galetu buti tiesa. Man si gydytoja tikrai nepanasi i megstancia juos. O tokius komentarus raso tik viskuo nepatenkinti zmones taip pat ir savimi.

 • Puiki gydytoja, dėkingi jai. Mes jau dideli, bet dėka jos užaugome sveiki, be alergijų ir be antibiotikų. Visada rūpestinga, bet kada patars paskambinus telefonu, atidžiai apžiūrės, pakonsultuos dėl mitybos, kad neiššaukti alergijos. Vaistukai skiriami kuo natūralesni, saugesni. Ramu buvo augti, o susirgus sveikti su jos priežiūra ir patarimais.O atsilyginti reikia bet kokiam gydytojui, jei nori, kad tave bet kada priimtų ar esant reikalui pakonsultuotų telefonu. Juk nedirbs labdaros - paramos tikslais...

 • Nuostabi ir labai rūpestinga gydytoja.Esu be galo dėkinga,kad prižiūrėjo ir gydė mano mažylį

 • Nuoatabi gydytoja, siaip atrodo grieztoka, bet istikro pazinus ja visai kitoks zmogus. Laabai rupestiga, keleta kartu extra padejio kai vaikiui tikrai buvo blogai.

 • Puiki gydytoja, maloni moteris, nuostabus žmogus. Rupinosi mūsų mažyle, nuramino mus, ramiai paaiškino situacija, teigiamai nuteikė. Išmokė drasiai rupintis mažyle, pati labai švelniai ją kas rytą apžiūrėdavo.Kol nebuvo tikrą, kad jai viskas gerai, tol neišleido mūsų iš akių. Nuostabi gydytoja. Dėkojame jai iš visos širdies :)

 • Puiki gydytoja, maloni moteris, nuostabus žmogus. Rupinosi mūsų mažyle, nuramino mus, ramiai paaiškino situaciją, teigiamai nuteikė. Išmokė drasiai rupintis mažyle, pati labai švelniai ją kas rytą apžiūrėdavo.Kol nebuvo tikrą, kad jai viskas gerai, tol neišleido mūsų iš akių. Nuostabi gydytoja. Dėkojame jai iš visos širdies :)

 • Nuosirdi, rupestinga medike. Ypatingai svelniai mokanti elgtis su neisnesiotais naujagimiais, visada supranramai ir aiskiai isaiskina diagnozes ir kokiu pasekmiu galima tiketis...Aciu siai gydytojai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Remigija Stankevičienė?

Remigija Stankevičienė turi Gydytojo neonatologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02052. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Remigijos Stankevičienės darbą?

17 žmonių įvertino Remigiją Stankevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.