Regina Balčiūnienė

4.8 (22 įvertinimai)

Apie Reginą Balčiūnienę

Regina Balčiūnienė turi Gydytojo odontologo licenciją. Reginos Balčiūnienės licencijos numeris yra OPL-03061, licencija išduota 2009-02-04.

Reginos Balčiūnienės licencijos

Regina Balčiūnienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-13624
Spaudo Nr.: 4445
Įsakymo data: 2009-04-24
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-31188
Spaudo Nr.: SL025602
Įsakymo data: 2004-06-17
Gydytoja odontologė
Licencijos Nr.: OPL-03061
Spaudo Nr.: OD000661
Įsakymo data: 2009-02-04
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-08469
Spaudo Nr.: SL014841
Įsakymo data: 2002-05-16
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08375
Spaudo Nr.: 4445
Įsakymo data: 2006-07-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 4.8

 • Nustabi gydytoja. Dukrytės gydymo klausimu pasitikiu 100%.

 • labai gera atidi gydytoja, truksta laiko pacientui , kafangi raisykles pagal tlk yra blogos ir gydytojas nekaltas, lad negali skirti laiko kiek noretu vienam arckitam pacientui bei problemu sprendimui.. labai aciu gydytojai uz suteikta paslauga... israse sountimus , skyre demesi, isklause..

 • Nerekomenduociau niekam.

 • Nuostabi gydytoja! mane uzaugino.. Tokiu nuosirdziu, rupestingu ir profesionaliu gydytoju reta

 • puiki gydytoja

 • Gera, labai maloni gydytoja. Visada išklauso, paskiria įvairius tyrimus, siunčia pas specialistus. Dar niekad nebuvo, kad nueičiau, pasakyčiau kuo skundžiuosi ir ji iškart paskirtų vaistų net normaliai neapžiūrėjus. Nors kitose gydymo įstaigose tikrai taip būdavo. Rimtom ligom nesirgau, tad nelabai galiu spręsti apie profesionalumą, bet kaip minėjau tikrai siunčia pas specialistus atlikti įvairius tyrimus, konsultacijoms. Vienintelis nepatogumas tas, kad šeimos medicinos centre nėra visų specialistų, todėl reikia važiuoti į kitas poliklinikas ir t.t. bet čia turbūt visų nedidelių šeimos medicinos centrų problema.

 • Tai nuostabus žmogus!Buvau vargšė, neturinti pinigų, ji taisė dantis už minimalią kainą. Nuošird, maloni,geros širdies. Atvykus sekančiam vizitui neturėjau už ką susimokėti, tai ji sutiko palaukti,kol turėsiu. Pasitikėjo manim, nepažįstamu žmogumi. Nuoširdus ačiū ir kuo geriausios sėkmės šiai gydytojai.

 • Patyrusi ir visuomet pasiruošusi padėti gydytoja. Ypač profesionaliai dirba su vaikais.

 • gera

 • Superinė gydytoja, su vaikais moka bendrauti, visada detaliai išanalizuoja, paskiria tyrimus, įsigilina į problemą, išklauso. Esame susidūrę su daugeliu gydytojų, bet ši mums pasirodė išskirtinė savo bendarvimu, dėmesiu, atidumu, meile vaikams.

 • Profesionali gyditoja. Rekomenduoju visiems. Esu labai patenkinta jos gydimu, rekomendacijomis,paskirimu.

 • Labai dėmesinga ir profesionali gydytoja. Pradėjome pas ją lankytis su pirmuoju vaiku ir vėliau su kitais dviem vaikučiais lankomės. Prižiūri visą mūsų šeimą, labai atsakinga, pasiekiama ir telefonu. Skiria visus reikalingus tyrimus. Antibiotikų be specialaus tyrimo neskiria niekada. Vaikai pas ją važiuoja visada su mielu noru, jokių ašarų. Labai moka elgtis su vaikais. Kai serga mažylis - dažnai ir vyresnėliai nori kartu važiuoti, nors neserga:) Gyvename toli nuo NMC, bet klinikos nekeičiame būtent dėl šios savo šeimos gydytojos. Aišku, griežtumo ir tvirtą nuomonę ji turi, bet tas man visai patinka.

 • Visada su šypsena priima ir išlydi, išklauso, suteikia visavertę informaciją. Gydau pas ją vaiką, bet buvo, kad ir mane apžiūrėjo, kai abu su vaiku sirgom, nors tai gydymo įstaigai nepriklausau. Atsargiai skiria vaistus, visada prieš skiriant atlieka tyrimus. Galiu tik geru žodžiu atsiliepti ir rekomenduoti.

 • Profesionali gydytoja. Daug pataria, maloniai konsultuoja.

 • Mums tinka ir patinka, tiek vaikui tiek man. Visada del visko patars... labai pasitikim. Vaikas visada su dziaugsmu pats zygiuoja i gydytojos kabineta, jokio streso. Tik geriausi atsiliepimai.

 • Manau, kad atradau savo šeimos gydytoją.

 • Superinė gydytoja, visko išklausė, apžiūrėjo ir paskyrė reikalingus tyrimus.

 • Nuostabi pediatre

 • Nuostabi gydytoja ! ! !

 • Tikra profesionalė, kuriai patikiu savo ir vaiko sveikatą. Northway medicinos centro klientė esu jau daugelį metų tik dėl šios Daktarės. Ačiū už nuoširdų ir profesionalų darbą!

 • Labai maloni, nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Auginau mažas dukrytes, tai buvo ramu, kad turime gydytoją, kuria visiškai galime pasitikėti.

 • Puiki, profesionali gydytoja, atsaknti į visus klausimus. Tikra ŠEIMOS gydytoja, pagarba ir dėkingumas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Regina Balčiūnienė?

Regina Balčiūnienė turi Gydytojo odontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-03061. Licencija galioja nuo 2009-02-04.

Kaip žmonės vertina Reginos Balčiūnienės darbą?

22 žmonės įvertino Reginą Balčiūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.