Regina Ašmegaitė

5 (13 įvertinimų)

Apie Reginą Ašmegaitę

Regina Ašmegaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Reginos Ašmegaitės licencijos numeris yra MPL-06870, licencija išduota 2005-06-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • Močiutei pasibaige vaistai. Ankščiau jau buvo tęsti e.budu . Gydytoja sutiko pratęsti vaistus tel.net tapacia diena. Ačiū !!!

 • Puiki gydytoja

 • Gydytoja profesionalė

 • Kompetetinga, nuoširdi, jautri, rūpestinga, sąžininga, geranoriška gydytoja, gydanti mano artimuosius nuo mažo, jauno iki seno. Noriu už jos atsidavimą mūsų šeimai palinkėt jai pačiai stiprios sveikatos, saulės bučiniais nusėtų pievų, gaivaus oro ir slaptų norų išsipildymo.

 • Pagarbiai Rima Matutienė, kurios mamą Marytę Skeivienę (o jai juokaudami sakome šiek tiek virš 18, nors tiesą pasakius, iš kitos pusės) gydytoja Regina gydo labai puikiai. Ačiū.

 • Puiki savo srities specialiste.

 • Puikiai atlieka savo darbą.Sėkmės !

 • Gydytoja šioje įstaigoje nedirba. Dirba UAB "Telšių sveikata"

 • Labai mylime savo daktarę. Visa šeima gydomės pas ją. Nuoširdi, švelni, rūpestinga.

 • Rūpestinga, nuoširdi Neturiu

 • Laabai gera gydytoja. Maloni, draugiška. Žiauriai didelės eilės laukiant.

 • nuostabi gyditoja, kad daugau tokiu butu. taip visiem patinka, kad prie kabineto dideles eiles :)

 • Labai gera gydytoja, pakonsultuos, o jei kas neaisku visada gausi siuntima. Juk visko zinoti neimanoma.Ji mano seimos gydydytoja, esu labai patenkinta.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Regina Ašmegaitė?

Regina Ašmegaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06870. Licencija galioja nuo 2005-06-03.

Kaip žmonės vertina Reginos Ašmegaitės darbą?

13 žmonių įvertino Reginą Ašmegaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.