Reda Šulčytė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Redą Šulčytę

Reda Šulčytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Redos Šulčytės licencijos numeris yra MPL-23557, licencija išduota 2018-08-31.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Moderni gydytoja, siuntimą sutvarkė nuotoliniu būdu po telefono konsultacijos. Nuoširdžiai domėjosi liga, skambino pasiteirauti. Jos darbo būdas ne pandemijos pasekmė. Tokiems specialistams suteikta galimybė dirbti taip, kaip turėtų visa gydymo sistema. Rekomendavau, rekomenduoju ir rekomenduosiu ateityje. Daugiau tokių žmonių sveikatos sistemoje.

  • Labai šauni gydytoja, labai dėmėsinga, išklausanti pilnai problemas, apžiūrinti labai atydžiai. Kiekviena kartą pasiteirauja kaip praeitą kartą sekėsi išgyti, nė vienos problemos ar pastebėjimo nepraleidžia pro ausis, apžiūri, jei reikalingi kiti specialistai, visada nukreipia ir parekomenduoja. Labai patenkinta tokiu dėmėsingumu ir atsidavimu. Labai rekomenduoju.

  • Nuostabi gydytoja, kuri nespėjusi susisiekti su manimi dėl sveikatos problemos skambino po darbo. Nuoširdžiai atsidavusi darbui, labai kruopšti. Jos dėka man rado lėtinę ligą, nors kiti gydytojai numodavo ranka, ji ieškojo, skyrė tyrimus, kol pagaliau surado, kas negerai.

  • Džiaugiuosi , kad apsilankiau pas ją. Tiksliai nustatė liga ir vaistus gerus išrinko. Taip pat smagu , kad nereikia iš jos lupti žodžiu , pati viska papasakoja kas , kaip ir dėl ko. Man ji net išrašius siuntimus pas kitus gydytojus pasidomėjo kur geriau nueit ir pas ką! Be galo malonu pas tokį gydytoja būti . Taip pat man parašė į telefona koki mano atsakymai ir ką toliau daryt :) rekomenduoju !! ❤️ Pasirūpins tikrai iki galo.

  • Gydytoja dėmesinga kiekvienam nusiskundimui, į nieką nenumoja ranka, tiria, siunčia pas specialistus. Turiu mažą vaiką, niekada nenurašo susirgimų "tik slogytei, tik kosuliukui". Paskambina pasiteirauti, kaip jaučiamės po dienos - dviejų po vizito, skambina ir ne savo darbo laiku. Gydytoją vertinu labai gerai.

  • tikrai truksta ziniu, nerekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Reda Šulčytė?

Reda Šulčytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23557. Licencija galioja nuo 2018-08-31.

Kaip žmonės vertina Redos Šulčytės darbą?

7 žmonės įvertino Redą Šulčytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.