Rasilda Mačienė

3 (2 įvertinimai)

Apie Rasildą Mačienę

Rasilda Mačienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasildos Mačienės licencijos numeris yra MPL-08254, licencija išduota 2006-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (2) 3

  • Jau kelis metus esu šios gydytojos pacientė. Per tą laiką susilaukiau mažylės. Nėštumo metu keletą kartų sirgau, tad šiuo periodu sulaukiau ypatingai didelio gydytojos dėmesio visiems išsakytiems negalavimams. Labai dėmesinga, atidi, maloni, į visus klausimus atsakanti savo srities profesionalė. Labai vertinu tai, kad gydytoja visuomet sąžininga: nebruka nereikalingų vaistų ar papildų, profesionaliai atsako į pateiktus klausimus.

  • Nerekomenduoju. Prireikė nedarbingumo,del karščiavimo. Į polikliniką su karščiamimu karantino metu nelįleidžia,dėl to pagal rekomendacijas kreipiausi telefonu į savo gydytoją internete nurodytu jos darbo laiku, tačiau pasirodė,kad internete nurodytas blogas darbo laikas ir mano gydytoja nebedirbo. Registratūroje nukreipė pas šią gydytoją, kadangi darbe turėjau būti jau 7 ryto ir jau nenuėjau, nedarbingumo reikėjo jau nuo tos dienos (susitarti kitaip su darbdaviu galimybių nėra, griežta apskaita). Susisiekus su gydytoja, bendravo nemandagiai, kaltino, kad su ja susisiekiau, o ne su savo gydytoja kontaktuoju, buvau apkaltinta, kad neva turėjau 6 valandas su savo gydytoja susisiekt, nors aiškinau sutuacija,kad kreipiausi laiku, nurodytu internete,bet jis buvo klaidingas, tačiau anot gydytojos vistiek buvau kalta. Paklausius,ką galima būtų padaryti,nes nedarbingumas reikalingas,liepė skambinti savo gydytojai kitą dieną,o su darbdaviu tartis dėl šios praleistos dienos, nes anot gydytojos, atbulinę data nedarbingumo tikrai negausiu, negausiu net išsikvietus greitąją pagalbą. Atrodo, gydytoja džiugavo, kad galiu turėti nemalonumų darbe, tyčia taip atsakynėjo į klausimus,nes, suprantama,šiuo metu krūvis yra nežmoniškas ir niekas nenori ne savo pacientų, tačiau ne dėl savo kaltės teko pas ją kreiptis, o buvau priversta pasijausti kalčiausia. Nesulaukiau jokių klausimų net, dėl savijautos, nebuvau paklausta apie simptomus, apie kontaktą su užsieniečiais,nekalbant apie nedarbingumą, nebuvo jokio patarimo dėl gydymosi: tiesiog turėjau nesigydyt iki galėsiu susisiekt su savo gydytoja. Suprantama,kad tai nebuvo variantas, kuris tiko, tad teko vėl kreiptis į registratūra, pranešti,kad nukreipė pas gydytoją,nesutikusią man suteikti gydytojos paslaugų. Tada buvau nukreipta pas kitą gydytoją, kuri nuostabiai bendravo, išklausinėjo, davė gydymo nurodymus bei atitinkamai reagavo į situaciją. Todėl suprantama,kad atsutikus ekstremaliam susirgimui, nepatekus pas savo gydytoją, iš šios darbuotojos nieko nesulaiksite, jai nemotais,kad žmogų nukreipia pas ją, jinai darbo neatliks, tik apkaltins bei sugadins nervus savo pareiškimais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasilda Mačienė?

Rasilda Mačienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08254. Licencija galioja nuo 2006-07-01.

Kaip žmonės vertina Rasildos Mačienės darbą?

2 žmonės įvertino Rasildą Mačienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.