Rasa Zurbaitė

2 (4 įvertinimai)

Apie Rasą Zurbaitę

Rasa Zurbaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Zurbaitės licencijos numeris yra MPL-06978, licencija išduota 2005-07-04.

Rasos Zurbaitės licencijos

Rasa Zurbaitė turi šias licencijas:

Papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros akupunktūros specialistė
Licencijos Nr.: PAL-00003
Spaudo Nr.:
Įsakymo data: 2021-07-14
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-06978
Spaudo Nr.: 24039
Įsakymo data: 2005-07-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 2

  • Maloni ir profesionali. Dėmesinga ir išmananti savo sritį. Norisi, kad daugiau būtu tokių specialistų kurie ne aklai vadovėliu remiasi, bet pasigilina apie žmogų ir jo savijautą. Pčrskaitęs atsiliepimus nerimavau dėl tokio specialisto, bet buvau maloniai nustebintas dėmesiu ir maloniu bendravimu.

  • Nėra maloni. Jautiesi sukaustytas ir jautiesi kaltas, kad susirgai ir be reikalo trukdai gydytojos laiką.

  • Nerekomenduoju kaip šeimos gydytoja. Nesigilina į problemą, bendrauja paviršutiniškai

  • Bendravimo kultūros nebuvimas toks, kokio dar nesu mačiusi. Rėkė ant manęs nuo pirmos minutės, net neapibūdinau kuo skundžiuosi, išklausiau kokia jai bloga diena ir kai pravirkdė mane pokalbį baigiau. Eisiu dabar į privačią polikliniką, nes konsultacija nebuvo suteikta.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Zurbaitė?

Rasa Zurbaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06978. Licencija galioja nuo 2005-07-04.

Kaip žmonės vertina Rasos Zurbaitės darbą?

4 žmonės įvertino Rasą Zurbaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.