Rasa Vaitkienė

2.3 (6 įvertinimai)

Apie Rasą Vaitkienę

Rasa Vaitkienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rasos Vaitkienės licencijos numeris yra MPL-02143, licencija išduota 2004-10-11.

Rasos Vaitkienės licencijos

Rasa Vaitkienė turi šias licencijas:

Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-02143
Spaudo Nr.: 13013
Įsakymo data: 2004-10-11
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-11049
Spaudo Nr.: SL022468
Įsakymo data: 2002-07-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 2.3

  • Labai maloni, rupestinga gydytoja. Ačiū didžiausias Jai❤️

  • Nuostabi, kvalifikuota specialistė. Ji nusipelno didžiausios pagarbos ir didžiausio atlyginimo !

  • NEREKOMENDUOJU. Labai gailiuosi, kad nepatikrinau atsiliepimu apie sia “daktare” pries savo tevelio akies lesiuko operacija. Tai ACIU jums, zmogus praktiskai nemato! Nuolatiniai uzdegimai ir kiti nemalonumai. Kaip jums negeda, 3 menesius gydyt po operacijos pridarytu klaidu ir nepripazint savo Siaubingai atlikto darbo!! GEDA

  • Nerekomenduoju darytis lesiuko keitimo operaciju pas Vaitkiene, po pirmos operacijos praejus savaitei pati apsiziurejo kad paliko akyje 2lesiukus, ko pasekoja dare kita operacija bet bukle tik dar labiau pablogejo, gydymas truko pora menesiu, nuvykus i kauna su extra siuntimu gydytojai rado akyje 1.5 lesiuko ir negana to perplesta rainele, kreivai susiuta ir pazeista regos nerva ir viso sio Vaitkienes"meno"pasekme-visiskas aklumas viena akimi.Taigi jei norite neprarasti reagejimo po lesiuku keitimo operaciju aplenkite sia"gydytoja"100km spinduliu, be to yra grubi ir nemandagi, apziurint aki po pirmos operacijos ir pasakius kad skauda ir kad nemato ta akimi, pradejo saukt kad nereik apsimetinet nes viskas cia gerai tai jos "gerį"eilini karta bande istaisyt kauno kliniku medikai tik deja buvo pervelu.

  • Padare operacija kataraktos po kurios vien uzdegimai nepraina o ir matyt nieko nematau.

  • Nerekomenduociau niekam lankytis/gydytis. Keite lesiuka, operacija buvo atlikta su komplikacijom, po operacijos dejo siula, ir liepe ateiti rytoj. Ant rytojaus atejus ir paklausus kada bus isimtas siulas pasake, kad siulo neidejo, paklausus ka darete su mano akim, pasake, kad cia jos reikalas. Pradejus silpti antrai akiai staiga, paprasiau siuntimo seimos daktares i Kauno klinikas. Su ekstra siuntimu buvo atlikta ir ekstra operacija, operavus gydytoja pasake, kad laiku atvykau, nes uzdegimas persimete ir i sveikaja aki. Ar matysiu garantijos nedave.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Vaitkienė?

Rasa Vaitkienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02143. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Rasos Vaitkienės darbą?

6 žmonės įvertino Rasą Vaitkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.