Rasa Stanislava Katkevičienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Rasą Stanislavą Katkevičienę

Rasa Stanislava Katkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Stanislavos Katkevičienės licencijos numeris yra MPL-15137, licencija išduota 2009-06-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Pas šią gydytoją jau lankausi apie 5 metus, neturėjau jokių problemų. Visuomet maloniai priima, visuomet išrašo reikiamus siuntimus pas gydytojus, padaro tyrimus. Jokių nusiskundimų neturiu.

  • Nuostabi mūsų dukters gydytoja jau 16 metų. Ačiū gydytojai Rasai Katkevičienei už nuolatinį dėmesį ir profesionalią pagalbą tiek vizitų į kliniką metu, tiek ir už geranoriškas konsultacijas telefonu.

  • Ši gydytoja profesionali ir patikima. Puikiai išmano savo darbo specifiką. Pas ją lankausi jau daugiau negu 14 metų.

  • tai gydytoja is didziosios raides, lenkiu zemai galva pries ja. Ji visuomet atsakinga ir silta. Musu seimai tai tolygu seimos nariui, labai jai mylime. Linkiu visiems tureti tokia GYDYTOJA.

  • Labai maloni ir rupestinga mano mazylio gydytoja. Visuomet pataria, paguodzia ir paaiskina viska kas mums neaisku. Jokiu pinigu mes jai niekada nemokejome. Visada maloniai bendrauja ir su manimi ir su mano mazyliu. Turetu buti pavyzdys visiems gydytojam.

  • Labai gera gydytoja. Nuoširdi, rūpestinga. Domisi naujovėmis. Be reikalo neskiria antibiotikų. Jau 16 metų bendraujame. Mano abi dukrytes išaugo su šios gydytojos priežiūra. (Dabar joms 18 ir 16 metų)Rekomenduočiau mažylių mamoms.

  • SU JA DIRBAU KELETÄ„ METŲ PRIE VIENO STALO, TAČIAU NĖ KARTO NEMAČIAU KAD JI PAIMTŲ IŠ KO NORS PINIGŲ....LABAI NUOŠIRDŽIAI PERGYVENA DĖL KIEKVIENO SAVO MAŽOJO LIGONIUKO.

  • Nuostabi gydytoja, prižiūri mano Dominyką nuo pat gimimo. Nepaprasta, nepakartojama, nuostabi, šilta. Linkiu visiems gydytojams būti tokiems kaip gydytoja Rasa Katkevičienė. Kristina.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Stanislava Katkevičienė?

Rasa Stanislava Katkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-15137. Licencija galioja nuo 2009-06-17.

Kaip žmonės vertina Rasos Stanislavos Katkevičienės darbą?

8 žmonės įvertino Rasą Stanislavą Katkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.