Rasa Sirtautienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Rasą Sirtautienę

Rasa Sirtautienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rasos Sirtautienės licencijos numeris yra MPL-02831, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Labai profesionali ir maloni gydytoja. Ištyrė visapusiškai ir išsamiai. Problemos nerado, nes panašu, kad problema nesusijusi su jos sritimi. Bet viską, kas susije su jos sritimi atliko 100. Rekomenduoju

  • Kilnios dvasios ir taurios širdies gydytoja. Aukščiausias profesionalumas joje puikiai derinasi su kuklumu ir žmogiskumu. Geriausias ne tik gydytojos, bet ir žmogaus pavyzdys. Ačiū Jums

  • Išėjau iš kabineto švytėdama. Konsultacija buvo labai išsami, gydytoja - rūpestinga, atidi, kantriai viską paaiškino ir patarė, skyrė laiko tiek, kiek reikėjo. Ji ne tik puiki savo srities specialistė, bet spinduliuoja gerumu ir meile žmogui. Beje, pagal jos su kolege ištobulintą neišnešiotų kūdikių akių gydymo būdą Lietuvoje nuo aklumo išgelbėta jau apie pusė tūkstančio vaikų: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/oftalmologes-rasa-bagdoniene-ir-rasa-sirtautiene-gydytojas-turi-padaryti-daugiau-nei-gali-1028-341463 . Gydytoja, sveikatos Jums, ilgų metų ir Dievo palaimos!

  • Pati geriausia Oftalmologė pas kurią teko lankytis. Skyrė tikrai pakankamai laiko ir kantriai atsakė į visus mano užduotus klausimus. Vienintelė gydytoja kuri diagnozavo man įgimtą akių ligą, apie kurią nei vienas akių gydytojas nebuvo užsiminęs per mano 25 gyvenimo metus. Ačiū Jums daktare, už Jūsų kantrybę ir profesionalumą!

  • Labai aukštos kvalifikacijos, jaučianti didelę atsakomybę savo darbe,tiesiog labai gera daktarė

  • Labai gera ir nuoširdi gydytoja, verta didžiausios pagarbos

  • kompetentinga,dalykiška,išmano savo darbą ir gerai nuteikia ligonius,

  • Šauni)

  • Labai nuoširdus ir rūpestingas žmogus, labai jai ačiu

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Sirtautienė?

Rasa Sirtautienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02831. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Rasos Sirtautienės darbą?

9 žmonės įvertino Rasą Sirtautienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.