Rasa Rimkienė

5 (26 įvertinimai)

Apie Rasą Rimkienę

Rasa Rimkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Rimkienės licencijos numeris yra MPL-11272, licencija išduota 2008-07-09.

Rasos Rimkienės licencijos

Rasa Rimkienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11876
Spaudo Nr.: 25002
Įsakymo data: 2008-11-28
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-11272
Spaudo Nr.: 25002
Įsakymo data: 2008-07-09

Atsiliepimai ir įvertinimai (26) 5

 • Puiki gydytoja

 • Labai sauni ir rupestinga gydytoja mes visi labai patenkinta kad pas ja gydomes

 • Labai maloni ir profesionali gydytoja, puikiai bendrauja ir rupinasi savo pacientais!!!

 • Labai maloni gydytoja ir moteris.Super prieziura be jokiu kysiu. Labai dziaugiuosi kad pas ja vedu savo abu vaikucius.jei persikelciau gyvent kitur manau kad savo gydytojos nekeistume

 • labai nuosirdi gydytoja kad visos tokios butu

 • labai puiki ir rupestinga gydytoja

 • Nuostabi, svelni ir rupestinga gydytoja. Myli savo darba, dziaugiuosiu, kad pas ja gydomes.

 • puiki rupestinga gydytoja, mes labai patenkinti ja

 • pati geriausia seimos gydytoja Kaune.Labai gerai nustato diagnoze,labai maloni ir uz tai nereikalauja jokio atlygio.

 • Tikrai labai gera specialistė ir nuostabus žmogus. Ačiū Jai.

 • Tai žmogus, kuris dirba savo darbą iš pašaukimo ir kurima svarbus žmogus ir jo sveikata

 • nuosirdus rupestis visa musu seima, tokiu gydytoju paieskot reikia ir su vaikais puikiai sutaria cia ne gydytojos, o poliklinikos tvarkos problema, kad ziauriai ilgai tenka uz duru laukti, nors ir taloneli turint

 • Profesionali ir patikima gydytoja Dėl didelio pacientų srauto sunku skirti pakankamai dėmesio atskiram pacientui

 • Tik patys geriausi žodžiai apie mūsų šeimos gydytoją. Tikra gydytoja iš pašaukimo, daug dėmesio skiria kiekvienam pacientui. Išsamiai pakonsultuoja. Nuostabus žmogus! Esame be galo dėkingi!

 • labai gera ir nuosirdi dartare labai maloni jai gali paskambint ir nakti ji niekada neatsakys neigiamai lankomes pas ja 3 metus su dviem dukrom ir nebuvo niekada jokio nesusipratimo

 • Begti nuo tokiu gydytoju!Nekompetetinga gydytoja, ligose sunkiai nusimano, vaikams vaistus visada skyre gerokai per didelemis dozemis. Net nesant reikalui keliu menesiu kudikiui visuomet brukdavo vaistu, papildu ir t.t. Bendrauti gydytoja moka ir su vaikais ir su suaugusiais, bet juk ne issikalbeti i poliklinika einame. Visas ligas issigydeme tik kreipesi i kitus medikus. Net vaistininkes kraipydavo galva pamaciusios kokius vaistus skirdavo si gydytoja kudikiui ir metukus teturinciam vaikui...baisu.

 • Labai puiki, profesionali gydytoja. Gydo mano mažus vaikus ir tikrai niekad nerašė vaistų , jei jų nereikia.

 • Dėmesinga dydytoja visai šeimai - tiek suaugusiam, tiek mažam vaikui. Ačiū jai

 • tiesiog nuostabi gydytojaTeko pas daug gydytoju lankytis bet si yra tiesiog MANO gydytoja.Visad maloni rupestinga TIKRA gydytoja.Labai aciu jai kad ji yra!

 • labai profesionali, korektiška, maloni gydytoja. Puikus specialistas ir malonus žmogus viename asmenyje. Man labai padėjo, esu labai dėkinga.

 • Ypatingai rūpestinga gydytoja

 • Puiki daktare. nuostabus zmogus!Visa para atsakys i skambuti.Patars.Kada reikia ir paguos. Bendravime sava,artima.O juk ligoniui ne vien tik vaistai reikalingi,bet ir siltas daktaro zodis.Aciu siai gydytojai,kad ji yra!Irena.

 • Labai rūpestinga gydytoja, nepaisant to, kad turi užpildyti popierius, visada kalbėdama su pacientu pakelia akis nuo stalo, kalba maloniai bei geranoriškai. Pasiūlo kelis vaistų variantus, ne pačius brangiausius.

 • Kompetetinga seimos gyd.

 • puiki daktarė kuriai galima paskambinti ir naktį. Visada sulauksi pagalbos.

 • Labai sauni, maloni, tiesiok nuostabi gyditoja! Musu seima lankosi jau 11metu esame labai patenkinti ir dekingi R. Rimkienei uz rupesti ir atsidavima darbui:) Airido, Mama:)))

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Rimkienė?

Rasa Rimkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11272. Licencija galioja nuo 2008-07-09.

Kaip žmonės vertina Rasos Rimkienės darbą?

26 žmonės įvertino Rasą Rimkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.