Rasa Mikelėnaitė

5 (2 įvertinimai)

Apie Rasą Mikelėnaitę

Rasa Mikelėnaitė turi Medicinos gydytojo licenciją. Rasos Mikelėnaitės licencijos numeris yra MPL-22028, licencija išduota 2017-06-30.

Rasos Mikelėnaitės licencijos

Rasa Mikelėnaitė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-25134
Spaudo Nr.: 34108
Įsakymo data: 2020-07-20
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-22028
Spaudo Nr.: 34108
Įsakymo data: 2017-06-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (2) 5

  • Superine jauna gydytoja!!! Issiaisiko, nusiunte tyrimams, paskambino pati po tyrimu ir pasirupino tolimiausniais veiksmais. Gydytojas is didziosios raides!!! Aciu

  • Šeimos medicina yra ypatinga kryptis, kuri, turbūt, vienintelė reikalauja neišsenkančio gydytojo nuoširdumo bendraujant su savo pacientais (kurių yra daug), sekant jų ligos ir gyvenimo istorijas. Šeimos gydytojas yra visų ligų specialistas, būtent jo pirmieji įtarimai ir yra svarbiausi. Gyd. Mikelėnaitė yra jauna, nuoširdi specialistė, gydydanti su žiniomis, užuojauta ir kantrybe, net kai ateinu su galbūt kvailokais skundais. Prieš akis jos laukia pacientų pasitikėjimu klota graži karjera. Linkiu, kad visų jūsų šeimomis rūpintųsi tokia gydytoja kaip Rasa Mikelėnaitė.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Mikelėnaitė?

Rasa Mikelėnaitė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22028. Licencija galioja nuo 2017-06-30.

Kaip žmonės vertina Rasos Mikelėnaitės darbą?

2 žmonės įvertino Rasą Mikelėnaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.