Rasa Juknienė

5 (29 įvertinimai)

Apie Rasą Juknienę

Rasa Juknienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Juknienės licencijos numeris yra MPL-16296, licencija išduota 2010-07-20.

Rasos Juknienės licencijos

Rasa Juknienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-16296
Spaudo Nr.: 16124
Įsakymo data: 2010-07-20
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-05930
Spaudo Nr.: 16124
Įsakymo data: 2005-01-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (29) 5

 • labai gera gydytoja,

 • Demesinga,neskubina vizito todel pakanka laiko paklausti rupimu klausimu.net yra palydejusi iki vaistines ar iki kito specialisto kabineto.

 • nuostabi, profesionali, rūpestinga

 • Puiki daktare, nieko blogo ne galiu pasakyti, maloni, demesinga, ne gailedavo patarimu, kas pas ja dar lankosi tas tikrai yra gerose rankose.(as jau suaugusiuju skyriuje)

 • Puiki gydytoja, neabejinga, rūpestinga,profesionali. Ir svarbiausia yra geras, širdingas ir padorus žmogus. Tokių šiandien retai sutiksi.

 • Buvo mano sūnaus gydytoja (jau suaugęs). Puiki, kompetetinga, visada patarianti, operatyviai sprendžianti problemas. Ačiū Jums gydytoja!

 • Puiki pediatrė, labai rūpinasi mūsų dukrele - dėl įvairių problemų iš kart siunčia pas specialistus ir nenumoja ranka, kad ir į iš pirmo žvilgsnio paprastus negalavimus. Gydytoją asistuojanti sesutė Lena irgi verta tik geriausių atsiliepimų.

 • labai profesonali gydytoja ! 100% teisingai ligas mano vaikuciui diagnozavo, kur kitos gydytojos mukdavo ir bu ir me bet nieko naudingo nepasakydavo. Akivaizdziai turi daug ziniu ir siaip maloniai bendrauja su pacientais. Konkreti ir teisinga. Jei tokie visi gydytojai butu.....

 • Nuostabi, supratinga, profesionali, atsakinga, rupestinga daktare.

 • Gydytoja atsakinga ir rupestinga. Neskiria gydymo be papildomu tyrimu, argumentuotai paaiskina. Kai reikia nusiuncia pas specialistus. Esu labai patenkinta, kad mano vaikas lankosi pas sia specialiste. Sesele taip pat labai sauni. Daugiau tokiu mediku! :)

 • Puiki savo srities specialiste...

 • Super gydytoja, viska labai aiskiai paaskina, nukreipia pas specialistus kai reikia, rupestinga, bendraujanti... vienu zodziu-SUPER!!!

 • Maloni ir rupestinga gydytoja, ko apie sesele nepasakyciau, nes turbut priklauso nuo jos nuotaikos. Kol dydytoja pilde mano vaikelio lygos istorija paprasiau seseles, kad pasvetru ir pamatuotu ugi mano maziui, o ji man atsake:"del ko Jus dabar atejote, atejote del lygos, o jeigu norite pasisverti ir pamatuoti ugi tai prasau uzsirasykite kitam kartui".

 • Labai gera gydytoja. Ačiū, kad dar tokių yra.

 • Puiki pediatrė, tobulai išmananti savo darbą. Susirgus vaikui visada perskambina, pasiteirauja, duoda nurodymus, net atostogų metu būdama užsienyje. Ligas diagnozuoja greitai ir tiksliai, todėl žinau, kad susirgus mano vaikas visada bus patikimose rankose.

 • nuostabi, dėmesinga gydytoja, besirūpinanti savo pacientais, besistengianti, kad nereiktų laukti ir pas kitus gydytojus - AČIŪ jai labai :)!

 • Tikra profesionalė. Džiaugiuosi, kad mano vaikas patikimose rankose.

 • labai gera ir rupestinga daktare!Maluonu ateiti pas tokia moteri

 • Gydytoja iš didžiosios raidės!

 • vertinu gydytojos požiūrį į savo darbą ir profesionalumą bendrauja grūbokai

 • Profesionali, kompetentinga, konkreti, atsakinga, nuosirdi gydytoja. Zemai lenkiuosi gydytojai is didziosios raides. -

 • Puiki gydytoja. Viskas aiškiai, paprastai ir suprantamai. Daugiau tokių gydytojų

 • Puiki gydytoja, atidi, rūpestinga ir profesionali. Kad daugiau tokių gydytojų būtų!

 • Puiki, dėmesinga ir profesionali gydytoja. Daugiau tokių specialistų reikėtų mūsų gydymo įstaigoms!

 • Musu nuostabi gydytoja, ACIU Jums uz jusu darba! Labai jus vertiname ir mylime! Egidijus M su teveliais.

 • Nuostabi šeimos gydytoja

 • Puiki specialiste. Nei karto nenuvyle. Puikiai isnagrineja situacija pries pateigdama tikslia diagnoze. Rekomenduija visa musu seima.

 • Nuostabi gydytoja. Dukra pas ją lankosi jau 17 metų ir dar nė karto nenusivylėme. Visada išsiaiškina visas problemas bei pasidomi sveikata. Labai rekomenduoju!

 • Puiki gydytoja ir sesutė .Visada laukia malonus aptarnavimas ir greita pagalba.Ačiū .

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Juknienė?

Rasa Juknienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-16296. Licencija galioja nuo 2010-07-20.

Kaip žmonės vertina Rasos Juknienės darbą?

29 žmonės įvertino Rasą Juknienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.