Rasa Jankauskienė

4 (8 įvertinimai)

Apie Rasą Jankauskienę

Rasa Jankauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Jankauskienės licencijos numeris yra MPL-08132, licencija išduota 2006-06-05.

Rasos Jankauskienės licencijos

Rasa Jankauskienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08132
Spaudo Nr.: 22363
Įsakymo data: 2006-06-05
Akušerė
Licencijos Nr.: SPL-18947
Spaudo Nr.: AK000830
Įsakymo data: 2002-10-06

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4

  • Puiki gydytoja , labai patikinka jos konkretumas ir aiškumas, tad drąsiai rekomenduoju

  • Nuostabi gydytoja. Visuomet priims, nors ir daugybę pacientų turi, nei vieno nepaliks neapžiūrėto. Visuomet paskirs reikalingus tyrimus, pritaikys gydymą, nusiųs pas kitus specialistus. Išsamiai atsakys į visus klausimus,patars. Esame begalo patenkinti šia gydytoja jau bene ketverius metus.

  • Viana iš šeimos gydytojų kuri nuoširdžiai dirba savo darbą. Labai dėmesinga, nuolatos sutikrina tyrimo rezultatus ir neskuba rašyti antibiotikų bele rašyti. Pagarba daktarei.

  • Mano šeima (du paaugliai vaikai) jau keletą metų esame dėkingi gudytojai Rasai Jankauskienei. Visad priima operatyviai, laiku, o kai staigiai susergame, randa galimybę mus apžiūrėti. Greita, maloni, susitvarko su didžiulėmis eilėmis prie kabineto. Esu dėkinga ir žaviuosi jos darbu bei kompetencija. Norėčiau, kad tokie gydytojai kaip p.Rasa gautų reikiamą įvertinimą.

  • Rasa, nuostabi daktare ir moteris. Kantri, nes zmones ateina netik fiziskai sunegalave bet ir psichiskai.

  • Gera,aukštos kvalifikacijos gydytoja.Kreipiausi kelis kartus ir visada gaudavau tinkamą pagalbą.Linkiu jai visokeriopos sėkmės.

  • Labai skuba. Vaistus ir antibiotikus paskyrė "profilaktiskai".

  • Labai nekompetetinga gydytoja. Nuo bet kokios ligos raso antibiotikus. 1m 7men vaikui israsr antibiotikus 'profilaktiskai'. Susirgus skydliaukes uzdegimu diagnozavo laringita ir israse antibiotikis

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Jankauskienė?

Rasa Jankauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08132. Licencija galioja nuo 2006-06-05.

Kaip žmonės vertina Rasos Jankauskienės darbą?

8 žmonės įvertino Rasą Jankauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Akušerijos specialistai

Akušerijos specialistai planuoja, valdo, teikia ir vertina akušerinės pagalbos ir priežiūros paslaugas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo bei naujagimių priežiūrą. Jie padeda gimdymo metu, siekdami sumažinti moterų ir naujagimių sveikatai kylančią riziką, dirbdami savarankiškai ar grupėse su kitais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais. Atliekamos užduotys: (a) moterų ir naujagimių priežiūros ir pagalbos paslaugų planavimas, teikimas ir vertinimas prieš nėštumą ir gimdymą, jų metu ir po gimdymo pagal šiuolaikinės akušerijos praktiką ir standartus; (b) moterų ir šeimų konsultavimas bei bendruomenės švietimas sveikatos priežiūros, mitybos, higienos, mankštos, gimdymo ir skubiosios medicinos pagalbos atvejų planų, maitinimo krūtimi, kūdikių priežiūros, šeimos planavimo ir kontracepcijos, gyvenimo būdo ir kitų su nėštumu bei gimdymu susijusiais klausimais; (c) nėštumo ir gimdymo eigos vertinimas, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją akušerį; (d) naujagimių sveikatos būklės stebėsena, komplikacijų valdymas ir pavojaus požymių atpažinimas, prireikus siuntimas pas gydytoją neonatalogą; (e) moterų per sąrėmius ir gimdymą jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas įvairiomis gydymo priemonėmis, įskaitant vaistus nuo skausmo; (f ) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (g) akušerijos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas; (h) akušerijos švietimo veiklos planavimas ir vykdymas sveikatos priežiūros įstaigose ir bendruomenėje. Pastabos Slaugytojus ir akušerius reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų ir akušerių pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Akušeriai, kurie rengia akušerius ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine akušerijos praktika, priskirti 2222 pogrupiui „Akušerijos specialistai“.