Rasa Bugenytė

3 (18 įvertinimų)

Apie Rasą Bugenytę

Rasa Bugenytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Rasos Bugenytės licencijos numeris yra MPL-10812, licencija išduota 2008-05-30.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 3

 • Visiškai nemoka bendraut su pacientais,grubi ir netaktiška.Nerekomenduoju lankytis pas tokią daktarę.Jai tik gyvulius gydyt,o ne žmones.Seselė taip pat nėra maloni ir taktiška.

 • Sita ....negaliu pavadinti ,mete o dirba uz mano pinigus kurios as moku priverstinei ir negaliu gauti pagalbos.Po iviko perskambinau paklausti is kur ji pajeme kad neapdrasta......pasake sesele pasake.......Maza to kad neprofesionele tei ir nemoka nauduotis kompjuteriu. O skundziasi kod kompai izstriga pastovei......o cia ne kompai ,teciog tokiem reikia isduoti lapa su tusinuku,jeigu jau neimanoma apmokieti.

 • Tokiai negalima dirbti .Savo noziirui pajeme ir sumazino doze per puse motynai pas kuri kraujospudis ir taip didelis ir vaistei ne padieda .Pati atejau su dideliu kraujospudziu .sesele pomatavo buvo 180\100. Pasakiau kad dydelis pastovei ,vakar iskvesta greitoji ,siandien vel.Pasake.........jus ne apdraista....del to juokios pagalbos nebus.Iskvevieciau gretoji tesiog i poleklinika .po incidento paskambinau i sodra pasiteiraiti kame reikalas.Man buvo atsakyta kad esu ne tik apdrausta bet pas mane yra permoka PSD 137€

 • Visi, arba dauguma mūsų, dirba kažkokį darbą. Bugenytė, kuriai ant durų parašyta "gydytoja", daro savo darba labai, labai prastai. Abidvi su sesele išvarė mane už durų, atseit apsilankymo laikas baigėsi, už paprastą klausimą: kodėl neduodami keli tyrimai atlikti iškart. Aš gal nežinau, gal kažkokia pataisa yra įstatyme? Man priklauso kažkoks laikas? Ar mano mokamų mokėscių dydis lemia apsilankymo laiką? Kas be ko, už durų nebuvo NIEKO. Nieko nepaaiškino ta Bugenytė, kuriai ant durų parašyta gydytoja, užtad išrašė vaistų. Nuo ko išrašė - neaišku, kaip galima išrašyti vaistus nežinant tyrimų rezultatus - irgi mistika. Atėjau 10 minuciu, jokios informacijos negavau apie savo kūną, užtad buvau aplota kažkokios seselės terezės.

 • Nerekomenduoju tiesiog pasityčiojimas iš paciento.

 • Prieš metus ėjau, ėjau ir ėjau skūsdamasi, kad vis sergu... Tai sloga, tai kosulys, nuovargis ir pan. Jokių tyrimų neskyrė (sakė dabar toks peršalimų laikotarpis), kol pati neišsiprašiau, gal tiksliau sakant neišsireikalavau. Po mano reikalavimų pasirodė, kad diagnozė ne iš gerųjų. Apie bendravimą net neturiu žodžių... Seselė... Kažkokia tragedija. Atrodo ten kančia joms dirbti. Ir viskas nusrašoma ant "dabar peršalimų metas", "gal čia nuovargis", "temperatūros nėra". Šiaip tai man retai kada sukyla temperatūra, bet aš jau pati žinau savo organizmą, kada man blogai. Ir kiek bandžiau išaiškinti, tai joms neįdomu buvo. O vėliau tyrimai parodė mano tiesą. Šiemet kosėjau virš mėnsio, paprastai visada bėgu pas gydytojus, šiemet, žinodama kokia gydytoja manęs laukia, tiesiog nėjau... Taigi, kai tik galėsiu, tai bandysiu keisti ir niekam nerekomenduoju :)

 • Mano nuomone gydytoja kartu su slaugytoja nemandagiai bendrauja su pacientais, kurie turi problemu ir nezino, kaip juos spresti, kartais atsakineja tokiu tonu, kad ir klausti toliau nebenori

 • Šios gydytojos tikrai nerekomenduoju.R.Bugenytė kol kas dar yra mano tėčio gydytoja Centro poliklinikoje vytenio fil.Tėtis serga cukriniu diabetu,bet po kurio laiko jam pradėjo kristi cukrus,į ką gydytoją pasakė "Na senatvė,suvalgykit saldainiuką,gal bus geriau". 65m nėra be galo gili senatvė mano manymu. Kita situacija atsitiko visai neseniai,kai tėveliui stipriai pablogėjo sveikata,kreipėmės pas gastroenterologą grybo g.nes poliklinikoje kol sulauktume mirtume turbūt...bet esmė tame,kad gydytoja tokiam ligotam žmogui nesutiko pratęsti biliutenio...po tokio atsakymo, gydytojai paskambinau aš(dukra) asmeniškai ir paklausiau ar ji matė jo tyrimų atsakymus,kad yra paskirti antbiotikai ir pan.,kad tėtis tikrai labai prastai jaučiasi. Į ką man buvo atsakyta"na nežinau,aš nieko nematau,kraujas geras,gastroenterologas taip pat nieko nerašo blogo, antibiotikai antibiotikams nelygu ir pan.tekstas" .Vargais negalais biliutenis buvo pratęstas 10d,bet sekančią dieną tėtis atsidūrė ligoninėje,kur jam be esamos ligos dar diognozavo ir dvipusį plaučių uždegimą,kurio gydytoja nematė ir kraujas pagal ją geras.Aš tikrai bandysiu skelbti kiek įmanoma visiem, kad nesikreiptų pas šią gydytoją.Bendravimas buvo nemalonus,tonas pasipūtęs.Slaugytojai pretenzijų neturiu kiek teko kalbėti maloni moteris.

 • Sita moteriske sedi poliklinikoj, ant jos kabinieto duru parasyta daktare, o ispudis toks kad ji aplamai nezino ka ten veikia…. Diagnozes as visada nusistatau sau pati, tyrimus ir issireikalauti reikia, nes ji niekada niekur nemato jokiu problemu…. Tiek daktare tiek sesele labai nemandagiai bendrauja su pacientais… daktare i pacienta ziuri atmesti, atejai gavai savo tyrima, ir keliauk…. Cia Gipokrato priesaika net nekvepia… nerekomenduoju niekam….

 • Toks įspūdis, kad rašo čia kiti apie kažkokią kitą gydytoją. Kiek lankiausi - gydytoja puiki. Gal seselė kiek niurzganti, tačiau gydytoja - profesionali, visad skiria pakankamai laiko, pilnai viską išaiškina ir paskiria visus prašomus tyrimus.

 • nuostabi gydytoja

 • Mano 92 metų mama gydosi pas Bugenytę nuo to laiko,kai ji dar buvo gydytojo Urbono rezidentė. Kadangi aš visada mamą lydžiu pas gydytoją, tai tikrai stebiuosi blogais atsiliepimais apie šią gydytoją. Gal būt jos bendravimas yra daugiau dalykinis, bet tikrai rūpestingas ir profesionalus. Prireikus, ji visda pakonsultuoja telefonu. Man atrodo, kad ji gera tobulėjanti gydytoja.

 • Gera gydytoja, daug nekalba, bet tikrai įdėmiai išklauso pacientą.

 • Gyd. R. Bugenytė, labai dėmesinga ir rupestynga. Labai tiksliai ir greitai nustate diagnoze, veismingai ir tikslaii suteikė pirmą pagalbą. Paskyrė gydymą ir davė biliutenį. Labai maloniai buvau nustebinta jos patirtimi, nors jinai labai jauna gydytoja. Ir labai jai už tai dekinga :)

 • Labai maloni gydytoja.

 • Gydytoja dirba profesionaliai, yra komunikabili ir atsako į visus klausimus, suprantama, tiek kiek leidžia įtemptas darbo grafikas. Paskirtas gydymas buvo tinkamas, antrą kartą eiti pas medikus nebereikėjo. Turint omeny absurdišką netvarką medicinos sistemoje, ir nereikia tikėtis VIP aptarnavimo, gydytoja tikrai dirba sąžiningai.

 • Maloniai bendraujanti gydytoja, esant milžiniškam pacientų srautui, visuomet mandagi ir maloni.

 • Maloni, profesionali gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Bugenytė?

Rasa Bugenytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10812. Licencija galioja nuo 2008-05-30.

Kaip žmonės vertina Rasos Bugenytės darbą?

18 žmonių įvertino Rasą Bugenytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.