Rasa Bagdonienė

4.7 (25 įvertinimai)

Apie Rasą Bagdonienę

Rasa Bagdonienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Rasos Bagdonienės licencijos numeris yra MPL-02538, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (25) 4.7

 • Tiksli, informatyvi, dalykiska, idemi, nuosirdi.

 • Nemaloniai bendravo ir savo knyfas rodė, nepasakė alternatyvoa gydymui

 • Pas gydytoją buvau konsultacijai "Regos" optikos centre.Galvojau, kad liksiu be galvos, kai stvėrė ir pasuko galvą.Na, gal aš ir ne idealiai laikiau galvą prie aparato, bet taip grubiai griebti nedera,Už tikrai nemenką konsultacijos mokestį kažką pasakojo nereikšmingo, tuo metu man kilo mintis- tai ar tik ne laiko tempimas? Rekomendavo vitaminus, kuriuos ir be jos nukreipimo esu pirkusi.

 • Labai rūpestinga bei profesionali gydytoja, malonus žmogus

 • Nuostabi gydytoja ir nuostabus zmogus, isgelbejes mano sunui regejima. Tai buvo beveik pries 18 metu, taciau visi prisiminsime tai visuomet. Aciu Jums, daktare.

 • Super!))

 • Profesionali maloni, gydytoja. Aptarnavimas košmaras, nes eilės sudaromos bet kaip. Tai pačiai valandai laukia 2-3 klientai. Čia gal ne gydytojs kaltė, tačiau vardą turinčiai gydytojai reiktų atsargiau rinktis su kuo dirba.

 • Maloni, rūpestinga daktarė Sutinku su žemiau pasisakiusiuoju, visada tenka ilgai laukti, neapgalvota, kad praktiškai visiems plečia vyzdžius, taigi, vizito laikas labai pailgėja

 • Labai profesionali, rupestinga, demesinga.

 • Ši profesionali ir nuostabi gydytoja išgelbėjo mano sūnaus akį nuo visiško pašalinimo, reikėjo pašalinti cistą atsiradusią prie akies po traumos, o Kauno klinikų akių traumų skyriaus gydytojai per penkias minutes nusprendė šalinti akį, neatlikę jokių tyrimų. Ačiū šiai nuostabiai gydytojai.

 • Fantastiška gydytoja, padėjusi tiek pačiam, tiek šeimos nariams, tiek draugams, turėjusiems regos problemų.

 • Profesionali, dalykiška ir patikima

 • Gydytoja iš Didžiosios raidės!.. Nukreipè skubiai tirtis į Klauno klinikas, dèl dėmelès geltonojoje dèmèje ir mirgèjimo akyje. Kauno gydytojai nesugebèjo teisingai įvardinti diagnozès. Siekè ir padèjo greičiau patekti pas gydytoją Taline. Diagnozè melanoma, gydytoja ir toliau domisi sveikata ir iš savo pusès teikia visą reikalingą informaciją. Ori ir garbinga. Neišeina nusakyti, kiek dèkingumo jaučiu šiai Gydytojai. Visokeriopos sèkmès Jums

 • Pati maloniausia ir nuostabiausia gydytoja! Atidi, viską paaiškinanti, maloniai atsakanti į visus klausimus, žmogui skirianti tiek laiko, kiek reikia. Susidaro įspūdis, kad myli ne tik savo darbą, bet ir žmones, kas ne taip dažnai šiais laikais pasitaiko. Mielai gydytojai geriausios kloties ir visokeriopos sėkmės!

 • Nuostabi gydytoja! Visada su sypsena :)

 • Geros nuotaikos, dalykiska, profesionali gydytoja

 • Labai maloniai bendraujanti ir puiki savo srities specialistė ,verta tik pačio geriausio įvertinimo.Taip pat puiki psichologė,kas burnos chirurgijoje ypatingai yra svarbu !Esu už viską labai dėkinga ❤️

 • Gydytoja maloni, aptarnavo puikiai, turinti humoro jausmą. Rekomenduoju nepasigailėsit :)

 • Gydytoja ir jos kolegė labai nuostabios, bijojau eiti, bet iš kabineto išėjau su šypsena ir be baimės. Procedurą atliko greitai ir skalndžiai, prajuokino, kad nuimtų esančia baimę ir įtampą. Po procedūros viską paaiškino kaip elgtis toliau ir prižiūrėti žaisdą. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją ir kitiems.

 • Nuostabi moteris, klausytoja ir, kas svarbiausia pacientui, puiki specialistė, atkreipianti dėmesį į visas kylančias problemas ir jas sprendžianti. Įsiklauso į žmogų iki smulkmenų. Be galo jautri kaip žmogus. Išeinant iš kabineto, taip norėjosi "mamiškai" Jus apkabinti. Jūs - pavyzdys mūsų nykioje sveikatos sistemoje.

 • Visa gyvenima bijojau dantistu o apie burnos chirurgus is vis bijojau pagalvoti. Bet si nuostabi daktare mane pasitiko labai siltai kadangi turiu daug dantu kur tik saknys likusios galvojau israklines mano burna. Bet nuramino informavo kaip kas vyks uzdavus klausimus puikiai atsake. Likau maloniai nustebusi tokiu siltu bendravimu. Visiems rekomenduoju.

 • Dėmesinga, RŪPESTINGA, atsakinga, sūnui viską paaiškino, kas bus daroma, parodė instrumentus atsakė į visus vaiko klausimus. Nuostabi gydytoja, ESU LABAI LAIMINGA KAD KELESIS ATVEDĖ PAS JUS.

 • Nuostabi gydytoja. Nuramina, domisi paciento savijauta, visada maloni.

 • Išmananti savo darbą specialistė! Esu labai dekinga, daktarė labai šiltas ir mielas žmogus. Tik geriausi atsiliepimai!! Ačiū!

 • Tiesiog nuostabi gydytoja,ir kaip specialiste ir kaip zmogus.Visiems rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Rasa Bagdonienė?

Rasa Bagdonienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02538. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Rasos Bagdonienės darbą?

25 žmonės įvertino Rasą Bagdonienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.