Ramunė Bytautienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Ramunę Bytautienę

Ramunė Bytautienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Ramunės Bytautienės licencijos numeris yra MPL-12171, licencija išduota 2009-01-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Gera, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Puikiai išmano savo darbą ir nuoširdžiai rūpinasi pacientais.

 • Rūpestinga, šilta, neišskirianti nė vieno ligonio iš kitų, profesionali, išmananti savo darbą.

 • Puiki savo srities profesionalė, miela ir maloni Gydytoja. Per keturis metus nuo pirmojo susitikimo dienos nuomonė apie šią Gydytoją tik gerėja.

 • Labai silta, maloniai bendraujanti, profesionali gydytoja.

 • Jeigu pakliuvote pas šią gydytoją, drąsiai galiu pasakyt, kad pakliuvote į geras rankas. Profesionali, rūpestinga, atsakinga gydytoja, kuri tikrai viską padarys, kas jos galioje, kad tik jūs pasveiktumėte. Daugiau tokių gydytojų ant Lietuvos! Su didele pagarba.

 • Labai profesionali ir rūpestinga gydytoja

 • labai gera gydytoja,didziulis aciu uz jos rupestinguma

 • Gera, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Suteikė visą gydymą, koks tik reikalingas ir buvo įmanomas

 • Labai rupestinga ir demesinga Gydytoja.Tikra savo srities specialiste. Sekmes ir istvermes Gydytojai.

 • Labai malonus ir šiltas žmogus. Turiu netipinių gastro problemų, kiti gydytojai negalėjo atsakyti į man kilančius klausimus, o ši gydytoja buvo pirmoji, kuri padėjo nustatyti negalavimų priežastį.

 • Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai. Ačiū.

 • Sauni gydytoja , atsake i visus rupimus klausimus , klausinejo daug bei gilinosi i problemas , kurias per pora vizitu issprende ????rekomenduoju

 • Didelis aciu sauniai gydytojai, dirbanciai is pasaukimo. Rekomenduoju!!!

 • Jeigu pakliuvote pas šią gydytoją, drąsiai galiu pasakyti, kad pakliuvote į puikias rankas. Profesionali, rūpestinga, nuoširdi, atsakinga gydytoja, kuri tikrai viską padarys, kas jos galioje, kad tik jūs pasveiktumėte. Daugiau tokių gydytojų ant Lietuvos! Su didele pagarba. Rekomenduoju ;))))))

 • Labai silta,maloni gydytoja.Viska aiskiai isaiskino.ACIU GYDYTOJAI.

 • Labai silta,gera gydytoja.Tikrai rekomenduoju.Nors skubejo i skyriu jau,bet paskambinus,pranesus,kad truputi uztruks,skyre labai daug laiko man.Viska isstudijavo,aiskiai isaiskino.Daugiau tokiu gydytoju.

 • Labai džiaugiuosi, kad papuoliau pas šią gydytoją. Jaučiausi patekęs ne tik į labai šilto, draugiško ir optimistiškai nusiteikusio žmogaus rankas, bet ir į gydytojo profesionalo, kuris tikrai žino, ką daro ir ką kalba. Gydytoja puikiai išmano savo darbą, puikiai supranta, kad gydyti reikia organizmą kaip visumą, o ne vien tik skaudantį tašką. Mano atvejui išanalizuoti, skyrė labai daug dėmesio, išklausė visą ligos istoriją, mano nusiskundimus, išnagrinėjo kiekvieno tyrinimo rodiklius, kuriuos išmanė 100%. Labai gera gydytoja, kurios sprendimais galima neabejoti ir pasitikėti. Itin ačiū!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ramunė Bytautienė?

Ramunė Bytautienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12171. Licencija galioja nuo 2009-01-23.

Kaip žmonės vertina Ramunės Bytautienės darbą?

17 žmonių įvertino Ramunę Bytautienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.