Raimonda Viktorija Kavoliūnienė

5 (7 įvertinimai)

Apie Raimondą Viktoriją Kavoliūnienę

Raimonda Viktorija Kavoliūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Raimondos Viktorijos Kavoliūnienės licencijos numeris yra MPL-07787, licencija išduota 2006-01-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Rupestinga,maloni, demesinga gydytoja.

  • Nuostabi,supratinga,kantri,maloni.Visada patars,pakonsultuos.

  • Nuostabi gydytoja, tapusi sava nuo pirmojo vaiko gimimo, o jų jau auginu tris. Tikra šeimos gydytoja, nes galiu bet kada jai paskambinti, visuomet pakonsultuoja telefonu. Labai paprasta, labai šilta ir nuoširdi. Man imponuoja tai, kad nesistengia atrodyti visažinė. Visuomet noriai nusiunčia pas specialistus, o grįžus iš jų pasiklausia, ką jie skyrė vaikui gydyti. Esu jai ir sesutei Vilmai labai dėkinga už mano šeimos gydymą. Abi jos nuostabios.

  • Tai nuostabi gydytoja, tokios kaip ji dar neteko iki šiol sutikti. atlieka savo darbą iš pašaukimo ir niekada nelaukia atsidėkojimo. Šiais sunkiais laikais tokių žmonių retai be pasitaiko.

  • TI GYDYTOJA,PAS KURIÄ„ APSILANKĘS LIEKI PATENKINTAS.NUOŠIRDI IR SENAM,IR JAUNAM,IR VARGŠUI,IR TURTUOLIUI...VISIEMS GIRIU ŠIÄ„ GYDYTOJÄ„.LANKĖMĖS VISA ŠEIMA,PAKEITUS GYVENAMÄ„ VIETÄ„(už 150 KM.) VAIKUS PERAŠĖME PAS VIETOS VAIKŲ GYDYTOJÄ„,PATYS LIKOM IŠTIKIMI SAVO GYDYTOJAI. PAGARBIAI LENKIU GALVÄ„ GYDYTOJAI IR SESUTEI VILMAI.

  • Sia daktare pazystu senai kai dar dirbo kitoje poliklinikojei. Ji yra mano seimos daktare (pas ja nuo gimimo vedu abu savo vaikus) Man si daktare patinka dar ir todel, kad ji visada yra paprasta nebijai paklausti ar perklausti jei nesupratai visada gali pasitarti labai zmogiska ir nuosirdi.

  • Labai gera, rūpestinga daktarytė

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Raimonda Viktorija Kavoliūnienė?

Raimonda Viktorija Kavoliūnienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07787. Licencija galioja nuo 2006-01-23.

Kaip žmonės vertina Raimondos Viktorijos Kavoliūnienės darbą?

7 žmonės įvertino Raimondą Viktoriją Kavoliūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.