Raimonda Kungytė

5 (7 įvertinimai)

Apie Raimondą Kungytę

Raimonda Kungytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Raimondos Kungytės licencijos numeris yra MPL-09536, licencija išduota 2007-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 5

  • Profesionali, empatiška ir operatyvi gydytoja.Vizito metu pas ją viskas vyksta aiškiai, suprantamai. Daugiau tokių gydytojų.

  • Gydytoja R. Kungytė tikra savo srities ekspertė. Visada malonu apsilankyti.

  • Labai maloni gydytoja!!! Kad tokiu daugiau!

  • kalbėdama apie profesionaluma, parasiau „gerai“ tik todel, kad labai neseniai prisiregistravau pas sia gydytoja, ir neturiu aiskaus atsakymo. Bet gali buti ji ir labai profesionali. Laikas parodys. Juk viskas prasideda nuo bendravimo su pacientu ir nuo noro jam padėti, jį gydyti.

  • Pirma karta teko prisiregistruoti Vilniaus gydymo istaigoje, pas gydytoja R. Kungyte. Esu labai maloniai nustebinta ir patenkinta savo pasirinkimu. Visuomet esu atidziai isklausoma, operatyviai organizuojami tyrimai, gaunu atsakymus i visus man iskilusius klausimus. Nuosirdi, profesionali gydytoja. Laukiuosi, todel man svarbu, pas ka lankausi konsultacijoms.100 % rekomenduoju sia gydytoja ir kaip butu smagu, jei tokiu gydytoju Lietuvoje butu daugiau!!

  • Puiki gydytoja! Rupestinga ir profesionali.

  • Rūpestinga, protinga nėra

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Raimonda Kungytė?

Raimonda Kungytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09536. Licencija galioja nuo 2007-06-29.

Kaip žmonės vertina Raimondos Kungytės darbą?

7 žmonės įvertino Raimondą Kungytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.