Apie Povilą Kuprys

Povilas Kuprys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Povilo Kuprio licencijos numeris yra MPL-12668, licencija išduota 2009-03-06.

Povilo Kuprio licencijos

Povilas Kuprys turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-12668
Spaudo Nr.: 5096
Įsakymo data: 2009-03-06
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-11972
Spaudo Nr.: 5096
Įsakymo data: 2008-12-19

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Povilas Kuprys yra geriausias specialistas kuri pazinojau ,,is akies,,nustate man diagnose veliau tyrimai tai patvirtino.Esu labai dekinga ,kad butent jis ir operavo mane.Daugiau tokiu specialistu.

 • Savo vietoje,puikus specialistas

 • zmoniskas rupestingas labai geras chirurgas

 • Š.m. spalio pradžioje lankiausii pas gyd. P. Kuprį konsultacijų poliklinikoje dėl tulžies pūslės akmenligės. Sutarėme,kad gydytojas mane operuos Panevėžio Dienos chirurgijos centre spalio pabaigoje. Nustatytu laiku nuvykus į Dienos centrą, gyd.P.Kuprys mane priėmė, paaiškino apie būsimą operaciją ir pasakė, kad ruoščiausi į operacinę. Man pasiruošus, gydytojas, kaip ir buvo sutartą, pasiruošęs atlikti operaciją, palydėjo į operacinę, medicinos personalui nurodė pradėti operaciją ir, gavus narkozę, aš užmigau. Pooperacinėje palatoje, atsigaunant man iš narkozės, prie manęs priėjo gyd.P.Kuprys ir pasakė, kad operacija buvo sunki, tačiau mane operavo ne jis. Man, su didžiausia nuostabą paklausus, tai kas gi mane operavo, paminėjo visai man nežinomo gydytojo pavardę ir daugiau nieko nepaaiškinęs išėjo. Daugiau aš gyd. P.Kuprio nemačiau. Pasirodė, kad mane operavęs gydytojas pažeidė tulžies pūslės lataką.Operacijos pasekmes, vaduodamasi mirtimi, visą mėnesį gydžiausi Santariškių universitetinėje ligoninėje ir tebesigydau iki šiol. Lietuvos teisės aktai numato, kad pacientas turi teisę pasirinkti gydytoją. Mūsų su gyd. P. Kupriu žodine sutartimi, mane operuoti turėjo minėtas gydytojas ir atrodė, buvo pasiruošęs tai padaryti.Kodėl, man užmigus po narkozės, atsirado kitas gydytojas, sužalojęs mano sveikatą visam likusiam gyvenimui, atsakymo neturiu iki šiol.

 • Puikus gydytojas su puikiu jumoru

 • Profesionalas, turintis puikų jumoro jausmą

 • Prieš mėnesį operavausi Panevežio ligoninnėje tulžies puslės akmenis.Mane oprevo gydytojas-Povilas Kuprys ir jo puiki operacines mediku komanda.Labai stropiai buvo atlikta operacija.Stebejausi, kad už nieką nereikėjo mokėti.Puikus personalas, puiki priežiūra, bei slauga, puikus maitinimas.Jau prabėgo mėnuo, jaučiuosi puikiai.Ačiū ,gerb.Gydytojau ,už pagalbą, už padrąsinimą, už gydymą, už žmoniškumą.....Iš visos širdies dėkoju Jums ir Jusų personalui,linkiu sveikatos ir styprybės tolimesniuose darbuose Pagarbiai KUpiškis Birutė Jasinskienė

 • Auksinis gydytojas. Labai profesionalus, rūpestingas, atidus pacientui. Stengiasi sukurti teigiamą atmosferą, kad pacientas kuo mažiau stresuotų prieš operaciją. Prieš pusmetį operavo mamai tulžies pūslę, viskas pavyko labai gerai, nors būklė buvo gan sudėtinga. Sveikatos, stiprybės ir dar daug metų ligoninėje šiam gydytojui.

 • nuostabus ir kaip zmogus ir kaip specialistas

 • puikus specialistas, nuostabus zmogus

 • daugiau tokiu dataru

 • labai nuosirdus, savo srities profesionalus gydytojas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Povilas Kuprys?

Povilas Kuprys turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12668. Licencija galioja nuo 2009-03-06.

Kaip žmonės vertina Povilo Kuprio darbą?

12 žmonių įvertino Povilą Kuprys. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.