Palmira Dokšienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Palmirą Dokšienę

Palmira Dokšienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Palmiros Dokšienės licencijos numeris yra MPL-08196, licencija išduota 2006-06-16.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Nuostabi gydytoja, konsultavo telefonu dėl pilvo skausmų, bet negalėjo įvertinti, tad priėmė skubiai kabinete, apžiūrėjo, padarė skubius tyrimus, tiksliai nustatyta diagnozė, paskirti vaistai. Ačiū!

  • Labai gera ir rūpestinga gydytoja. Skiria daug dėmesio pacientui. Ačiū Jums, Gydytoja, už Jūsų sunkų ir atsakingą darbą karantino metu.

  • Nuostabi, demesinga, kompetentinga gydytoja! Aciu, Jums, gerb. Gydytoja uz Jusu geruma ir rupesti! Geros kloties Jusu sunkiame, bet labai kilniame darbe! Irena Vincenta Ambrazeviciene

  • Šeimos gydytoja P. Dokšienė kompetentinga, aukštos kultūros, labai rūpinasi pacientais. Dėmesingai išklauso pacientą. Tiksliai nustato diagnozę. Reikalui esant, skiria siuntimą pas reikiamus specialistus. Visada priima punktualiai, nustatytu laiku. Džiaugiuosi turėdama tokią nuostabią šeimos gydytoją. Esu jai labai dėkinga už gydymą, patarimus, rūpestį. Linkiu gerbiamai gydytojai P. Dokšienei geros kloties. Pagarbiai Audronė Babonienė

  • Nuostabi gydytoja, kuri gydo nuo mažų dienų. Dažnai nustato ligą, jei tai nepavyksta siunčia pas profesionalus. Nebijo parekomenduoti tikrai profesionalius gydytojus, kad ir tektų palaukti jo konsultacijos. Visada priima susitarus laiku. Visada pasiklausia apie pacientą, emocinę būklę ir pan.

  • Ji mano bendrosios praktikos gydytoja nuo pat kūdikystės - neturiu jai jokių priekaištų: jei kas negerai - teiks siuntimą pas patikimus, kompetentingus kolegas. Gal iš šalies ir atrodo šaltoka, bet tikrai visada labai maloni, pasiteiraus ne tik apie fizinę sveikatą, bet ir emocinę savijautą. Niekad net nekilo mintis persirašyti pas kitą šeimos gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Palmira Dokšienė?

Palmira Dokšienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08196. Licencija galioja nuo 2006-06-16.

Kaip žmonės vertina Palmiros Dokšienės darbą?

6 žmonės įvertino Palmirą Dokšienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.