Ona Garlaitė

4.6 (18 įvertinimų)

Apie Oną Garlaitę

Ona Garlaitė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Onos Garlaitės licencijos numeris yra MPL-17032, licencija išduota 2011-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 4.6

 • Labai dėmesinga, puikiai savo darbą atliekanti Gydytoja. Nuoširdžiausi padėkos žodžiai. Rekomenduoju.

 • Maloni daktare. Greitai ir issamiai istyre bei paskyre gydyma.

 • Pas šią gydytoją lankiausi antrą kartą. Jei po pirmo sakiau kad tokios blogos reikia paieškoti tai po paskutinio karto išvis neturiu žodžių. Apie jos arogancija neverta net kalbėt, nes ir taip matosi kad tolerancijos trūksta. Kalbant apie diagnozę atėjau nes akyje juodas taškas jautėsi, apžiūrėjo per minutę sako ne viskas gerai reikės susigyvent su tašku. Pala man tik 24 ir susigyvent apie jokius vaistus net nekalbėjo nematau sako, tai jo ką per minutę galima pamatyti. Niekam nerekomenduoju, nes du kartus teko pas ją apsilankyt abu kartus tas pats, geriau susimokėti kad patikrintų nei pas ją eiti. Labai tikiuosi, kad kas nors atkreips dėmesį i jos kvalifikacijos stoką

 • Labai arogantiška gydytoja. Nepagarbiai kalba su pacientais. Su kolegomis taip pat grubi.

 • Rupestinga daktare apziurejo ir skyre gydyma. Ir atejus kita karta prisimine mano atveji kas buvo labai malonu. Dirba greitai ir profesionalai.

 • I met dr med Ona Garlaite in Moscow during very important international surgical course. She is a great Collegue and a really skilled eye surgeon. In my opinion the best I met from Lithuania until now. It is always so worthy to discuss with her difficult clinical cases. I strictly recommend her professional and kind personality!

 • Labai simpatiška gydytoja. Konsultacija praėjo sklandžiai, gydytoja labai rūpestinga ir maloni. 10+

 • Atvykau su siuntimu is Marcinkeviciaus ligonines,kadangi neturejau magnetinio rezonanso isvadu,tai gydytoja negalejo tiksliai nustatyti ligos priezasties,liudina ir tai, kad truksta aparaturos(pirmame aukste),siaip kaip zmogus tai labai nuosirdi,profesionali gydytoja.

 • Sauni professionali oftalmologe. Rekomenduojam

 • Puiki gydytoja.Rekomenduoju.

 • Puiki akių gydytoją. Išsamiai paaiškino situaciją, atsakė į visus klausimus ir parekomedavo kaip toliau elgtis. Tikrai dar apsilankysiu.

 • Maloniai bendraujanti, nuosekli gydytoja. Jei ieškote gero specialisto-oftalmologo, tuomet patariu. Faktai: uošvis (70m) kreipiasi į šią specialistę esant regėjimui -14/ -13. Po kataraktos pašalinimo ir korekcinės operacijos turi -4/-3.

 • Labai maloni gydytoja.Dave daug patarimu po operacijos,kaip toliau elgtis.Joje nera jokios arogancijos ar nepagarbos pacentui, o be to ir puikiai ismananti savo darba.Pagarba jai. Gene. Ramygala,Panevezio raj.

 • Puiki ir profesionali jauna gydytoja. Prieme greitai, visapusiskai istyre ir pilnai paaiskino buvusia problema. Neskyre jokio bereikalingo gydymo. Esam labai patenkinti, si gydytoja priziuri ir kitus musu seimos narius, todel visiskai pasitikim jos ziniomis ir gebejimu maloniai bendrauti.

 • Gydytoja dirba kruopščiai ir profesionaliai. Nesukelia nereikalingų lūkesčių, bet paaiškina galimybes.

 • Nuostabi, profesionali, dėmesinga ir atsakinga gyditoja. Vertinu visų 100 balų. Ačiū gyditoja už Jūsų darba????????????

 • Nuostabi, profesionali, dėmesinga ir atsakinga gydytoja. Vertinu visu 100 balų. Ačiū gydytoja už Jūsų darbą ????????????

 • Nuostabi, profesionali, dėmesinga ir atsakinga gydytoja. Vertinu visu 100 balų. Ačiū gydytoja už Jūsų darbą

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ona Garlaitė?

Ona Garlaitė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-17032. Licencija galioja nuo 2011-07-01.

Kaip žmonės vertina Onos Garlaitės darbą?

18 žmonių įvertino Oną Garlaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.