Olga Bertel

3.9 (7 įvertinimai)

Apie Olgą Bertel

Olga Bertel turi Šeimos gydytojo licenciją. Olgos Bertel licencijos numeris yra MPL-11855, licencija išduota 2008-11-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 3.9

  • Gera gydytoja . Jau daugiau kaip 10 metų pas ją vaikštau. Jei reikia tyrimų -padaro. Siuntimus duoda. Su ja ir kaip su daktare ir kaip su psichologe galima pasikalbėti , visada duos patarimą. Aš ja pasitikiu. Ir rekomenduočiau kitiems.

  • Nepaliko didelio įspūdžio. Be tyrimų, o tik pasižiūrėjusi į akis nustatė, kad turiu kirminų. Prirašė produkcijos iš Baltijos koralų pasaulio, kurie kiek vėliau sužinojau bendroj sumoj kainuotų 300 lt. Kalbėjo, kad neva tikrai padės, tiesiog stebuklingi produktai ir t.t., ir pan. Paklausiau, o gal reikėtų tyrimus pasidaryti? Ir sulaukiau tokio atsakymo: jeigu nori galim padaryti, bet nematau didelio reikalo. Keista pasirodė, kad be jokių tyrimų sugebėjo nustatyti, jog turiu kirminų, kad nusilpęs kraujas, trūksta vitamino D. Kaip spėju iš akių nuskaitė :) Ne gydytoja, o ektrasensė :D Reziume: ieškau kito šeimos gydytojo.

  • Vaikščiojau dėl šlapimo pūslės uždegimo, vis sakydavo kitus ir kitus vaistus nusipirkt. O reikėjo padaryt išsamius tyrimus, ką rekomendavo ginekologė ir būtų iškart matyti nuo ko tas uždegimas kyla. Taip, kad man padėjo išsigydyti ginekologė

  • Labai puiki šeimos gydytoja

  • Pas gydytoja perėjau iš kitos, nes iš savo gydytojos nesulaukiau tokio dėmesio. Ji visada dėmesingai išklauso ir jei reikia ar pati nori apsilankyti pas kokį gydytoją, ji visada nusiųs.

  • Nelabai komunikuoja su pacientu. Visko reikia prašyti pačiam, jokių patarimų, rekomendacijų ar pan. Dažniausiai išrašydavo ką nors nereceptinio ant reklaminių bukletukų. Kita vertus, kokių aukšesnio lygio konsultacijų paprašydavau - išrašydavo siuntimus (pavyzdžiui, pasitikrinti probleminius apgamus).

  • Turint sveikatos problemų pas tokią gydytoją geriau neiti. Visiškai abejinga paciento atžvilgiu, nepasiūlo jokių tyrimų, siuntimų pas specialistus. Nežino atsakymų į užduodamus klausimus. Toks įspūdis, kad jos darbas paklausti kuo pacientas skundžiasi ir vizito metu tai surašyti į kortelę, dar gali išrašyti receptą antibiotikams be jokių tyrimų ir tuo jos pareigos baigiasi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Olga Bertel?

Olga Bertel turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11855. Licencija galioja nuo 2008-11-28.

Kaip žmonės vertina Olgos Bertel darbą?

7 žmonės įvertino Olgą Bertel. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.