Nijolė Venclovienė

4.8 (23 įvertinimai)

Apie Nijolę Venclovienę

Nijolė Venclovienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Nijolės Venclovienės licencijos numeris yra MPL-04073, licencija išduota 2004-11-30.

Nijolės Venclovienės licencijos

Nijolė Venclovienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-04074
Spaudo Nr.: 27483
Įsakymo data: 2004-11-30
Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-04073
Spaudo Nr.: 27483
Įsakymo data: 2004-11-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (23) 4.8

 • LAbai kolegiska draugiska

 • Gydytoja kalbėjo visai ne apie ligą, o apie mane, žemino. niekam tokios nelinkėčiau

 • PUIKI MALONI MIELA SUPRATINGA

 • Malonu bendrauti, profesionali, konkreti, rūpestinga.

 • lengvai bendrauja nuosirdi labai maloni stengiasi del kiekvieno ligonio

 • LABAI MIELA PROFESIONALI

 • GERA SPECIALISTE ISMANO SAVO DARBA

 • DUOK DIEVE DAUGIAU TOKIU GYDYTOJU

 • ne tas zodis kad gera labai gera

 • Tokių atsidavusių gydytojų šiais laikais reikia labai paieškoti. Puiki gydytoja

 • MES LANKOMES SU VISA SEIMA PAS ŠIÄ„ GYDYTOJÄ„ LABAI AČIŪ JAI UŽ VISKA.LABAI RŪPESTINGA.

 • supranta kiekviena ligonį, labai ačiū jai

 • Visada pavyksta isspresti sveikatos problemas.labai saunus ir atjauciantis zmogus.labai sauniai dirba ir jos slaugytoja

 • Labai nuoširdi,patarianti gydytoją.

 • Labai gera gydytoja. Vaikai labai ją myli.

 • DZIAUGIUOSI KAD GALIU LANKYTIS PAS SIA GYDYTOJA SU VISA ŠEIMA. JI GYDO IR VAIKUS IR SUAUGUSIUS,DIRBA MAŽAM CENTRIUKYJE,KURIS PRIKLAUSO POLIKLINIKAI,LELIJŲ GATVĖJE

 • labai demesinga gydytoja,ačiū jai

 • Tikrai, miela, lengvai ir paprastai bendraujanti gydytoja, kuri išmano savo darbą.

 • Labai maloni gydytoja.Gydomės apie 25 m.niekada nepestebėjau,jog šiai gydytojai rūpėtų ar atsiskaitysime vokeliu ar ne..Visada skiria papildomus tyrimus.Bendrauji kaip su artimu žmogum,jeigu kas neaišku nebijai paklausti,ar paprašyti siutimo pas kitą specialistą.

 • nuostabi gydytoja

 • Profesionali gydytoja, rūpestinga, nuoširdi, atidi. Ačiū!

 • Rekomenduoju visiems - super GYDYTOJA

 • Labai gera gydytoja. Labai rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nijolė Venclovienė?

Nijolė Venclovienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04073. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Nijolės Venclovienės darbą?

23 žmonės įvertino Nijolę Venclovienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.