Nijolė Valienė

4.5 (8 įvertinimai)

Apie Nijolę Valienę

Nijolė Valienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Nijolės Valienės licencijos numeris yra MPL-09114, licencija išduota 2007-02-14.

Nijolės Valienės licencijos

Nijolė Valienė turi šias licencijas:

Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-04364
Spaudo Nr.: 15483
Įsakymo data: 2004-12-02
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-09114
Spaudo Nr.: 15483
Įsakymo data: 2007-02-14

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4.5

  • Labai atsakinga, rūpestinga Gydytoja. Jos dėka, buvo diagnuozuota klastinga liga ir laiku suteikus pagalbą, šiandiena galiu tiesiog gyventi. O į klausimą, " Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai", klausimas į klausimą, o kiek kainuoja GYVYBĖ ?.Dėkoju Jums Gydytoja ir tesaugo Jus Dievas.

  • Tai labai gera gydytoja. Ji ne tik klauso, bet ir išgirsta Tai ką sako jos pacientai. Gydytoja nepriima skubotų sprendimų, atlieka reikalingus sprendimus ir/ar siunčia dėl išsamesnės konsultacijos pas gydytojus - specialistus. Reikėtų daugiau tokių šeimos gydytojų mūsų sveikatos sistemoje.

  • Visada maloniai priima ir skiria gydyma.

  • Teigiamas

  • maloni ir labai rupestinga,demesinga gydytoja,visada pasiruosusi padeti visomis isgalemis.stebina ,kad tokia puiki gydytoja daugybe metu sedi tokiame uzkampyje,kaip Petrasiunu poliklinika,na,bet pacientams nuo to tik geriau.nuosirdziausias jum aciu,Daktare.

  • labai maloni,rupestinga,nuosirdi gydytoja.visada pasiruosusi zmogui padeti,ji uzjausti.kartu dirbanti sesele taip pat puiki,niekad nemaciau siu dvieju medikiu piktu ar nepatenkintu,jos sugeba pacientui nuotaika pakelti.aciu jums.

  • Labai gera seimos Gydytoja kompetentinga ir zmoniska, ir Sesute rupestinga. Dziaugiames ja pasirinke. Tiesiog rupi Zmogus/zmogaus Sveikata. Aciu. :)

  • Nerekomenduoju.Nesiklauso kas yra sakoma.Į e-sveikatą rašo visai ne tai kas sakoma.Nesiunčia gydytojo konsultacijai kurios prašoma.Patarčiau laikytis nuo šios "gydytojos" kuo toliau.Bendrauja piktai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nijolė Valienė?

Nijolė Valienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09114. Licencija galioja nuo 2007-02-14.

Kaip žmonės vertina Nijolės Valienės darbą?

8 žmonės įvertino Nijolę Valienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.