Nida Laukaitienė

4.8 (16 įvertinimų)

Apie Nidą Laukaitienę

Nida Laukaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Nidos Laukaitienės licencijos numeris yra MPL-12498, licencija išduota 2009-02-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Labai nuoširdi,profesionali gydytoja

 • Labai visapusiskai šauni gydytoja . Tiek kaip savo srities specialiste tiek kaip žmogus. Visada labai maloni ir rupestinga. Diagnozes buvo paskirtos profesionaliai jokiu nusiskundimu neturejau. Rekomenduoju.

 • Labai gera gydytoja.Rūpestinga,profesionali...Visada maloniai priima,pataria...palaiko.Rekomenduoju

 • Puiki šeimos gydytoja - paskaičius komentarus apie antibiotikus, atrodo, kad ne apie tą patį žmogų kalbame. Vaikai serga dažnai - peršalimo ligos, virusai - visada pirmiausiai rekomenduoja natūralias priemones, antibiotikai buvo skirti tik tada, kai to iš tikrųjų reikėjo. Visada labai maloniai bendrauja, labai rūpestinga, patarianti.

 • Labai gera gydytoja-ir vaikams gera .Antibiotiku skyre kada tikrai reikejo-labai retai.

 • Profesionali gydytoja, puikiai bendrauja ir su vaiku ir su tevais., nekysa bele kokiu vaistu ir antibiotiku. (Grigiskiu poliklinikoje teko susidurti su kitais gydytojais pvz. Lilija Voinusiene - tai ta raso antibiotikus bet kokiai lygai...)

 • Labai gera gydytoja Grigiskiu pol.

 • Puiki gydytoja! Rekomenduoju!

 • Sauni gydytoja, tik kartais daug pacientu buna

 • nebloga gydytoja. tik paskutiniu metu del pacientu gausos gal pervargo, mylimiausia diagnoze - virusas, kuri diagnozuoti gali ir telefonu:)

 • isklauso nepertraukdama, neisjuokia tikrai niekada.dazniausiai nustato tikslia diagnoze dar negavusi tyrimu rezultatu. labai patinka, kad moka nuraminti pacienta, jei jis turi sveikatos problemu (ypac, kai perdetai susirupines). gera gydytoja! skubiai bendrauja su pacientais..bet ka padarysi, lankytoju tikrai daug turi!

 • Gera ir rūpestinga kadaise buvo... to pasekoje pacientų baisia padaugėjo, atsaini pasidarė... manau pervargo.

 • labai gera gydytoja,sekmes Jai darbe

 • Labai gera gydytoja.

 • Labai rupestinga, komunikabili gydytoja, niekada neatsisako padeti, nepyksta uz iskvietima i namus :)

 • Vienintelė problema - pastoviai išrašo vaistų be diagnozės. Pvz. "Omepą", jeigu sakai, kad kažkas su skrandžių. Tai ne gydymas, tai ne problemos nustatymas - tai bandymas atsikratyti paciento. Toks "gydymas" yra neprofesionalus ir pavojingas. O vėliau gydytojai klausinėja, kodėl pacientas "nesikreipė laiku"!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nida Laukaitienė?

Nida Laukaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12498. Licencija galioja nuo 2009-02-20.

Kaip žmonės vertina Nidos Laukaitienės darbą?

16 žmonių įvertino Nidą Laukaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.