Neringa Česnauskienė

5 (18 įvertinimų)

Apie Neringą Česnauskienę

Neringa Česnauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Neringos Česnauskienės licencijos numeris yra MPL-08450, licencija išduota 2006-07-17.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Be galo šiltas žmogus, visada padeda, net ir ne darbo metu. Neturiu jokių priekaištų

 • smagi gydytoja,moka su vaikais bendrauti:) jokio neigiamo komentaro,tikrai neturiu

 • linkejimai daktarei Neringai ir sesutei Loretai.Jos-puiki komanda!

 • pati uz save,baik

 • visada padeda,pakonsultuoja visais gyvenimo klausimais

 • ir protinga,ir stilinga,ir grazi, o kartu-paprasta,maloni,mandagi. Retas derinys!

 • anksciau vengdavau eiti i gydymo istaigas,kol nesutikau sios gydytojos,o dabar supratau,kad ir sergantis zmogus gali buti taip siltai priimtas

 • Jau kad siltai priima-tai tikra teisybe. Neskirsto pacientu nei pagal amziu,nei pagal issilavinima.Todel turbut ja ir myli tiek jauni, tiek seni

 • puiki gydytoja. konsultuoja efektyviai ir greitai. neturiu prie ko prikibti ;D

 • Kompetetinga specialistė.

 • Moka bendrauti su vaikais. Nevisada atidziai apziuri sergancius vaikus.Po paskutines aplaidzios apziuros,kada nekostinciai 2men mergaitei isklause pilnus plaucius karkaliuku bei paskyre gydyma vaistais,nors net kraujas buvo be pakitimu,teko susirasti kita profesionalesne gydytoja.

 • Apie kitus vaistus kaip antibijotikai nieko neišmano. Paprašius rekomenduoti ji pasiulė pasieškoti internete ir jai pranešti kokie vaistai tokiu atveju naudojami.

 • Puiki Gyditoja labai patenkintas

 • Jei daktaras Tave priima pasibaigus darbo valandoms, su sypsena ir patarimais. Vadinasi tai labai gera daktare.

 • Puiki gydytoja- miela, simpatiška. Visada atsako į visus klausimus. Lankausi jau seniai, o dabar ir mažiuką ten vežioju.

 • nuoširdi, aukštos kompetencijos gydytoja/

 • Tikra šeimos gydytoja.Visada operatyviai ir profesionaliai suteikianti pagalbą.Ačiu. Algimantas Jasiunskas.

 • Pati paciausia

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Neringa Česnauskienė?

Neringa Česnauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08450. Licencija galioja nuo 2006-07-17.

Kaip žmonės vertina Neringos Česnauskienės darbą?

18 žmonių įvertino Neringą Česnauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.