Nelė Pranaitienė

4.5 (17 įvertinimų)

Apie Nelę Pranaitienę

Nelė Pranaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Nelės Pranaitienės licencijos numeris yra MPL-10681, licencija išduota 2008-02-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 4.5

 • Pati geriausia mano gydytoja nuo vaikystės iki šiol, visada rupinasi, su šypsena priima, o dėl kišių manau čia žmonių išmislas, kad reik tiems gydytojams kišt.

 • Pas gydytoją papuolėm kaip pas pavaduojančią. Patys pasakėm, kad įtariame vaikiui anginą, diagnozę patvirtino ir išrašė antibiotikų. Išrašė juos mokamus, nors Ligonių Kasos kompensuoja juos 100proc. Šį poelgį paaiškino - dabar kompiuteris užimtas. Su vaiku bendravo nemaloniai, naudojant tokias frazes - ar tu ką, negirdi? Pas ją daugiau nesilankysime.

 • NEREKOMENDUOJU. Labai neatsakingai žiūri į paciantus. Visiškai nenorėjo rašyti siuntimų, kurių reikdavo norint apsilankyti pas kitus gydytojus. Visada komentuodavo mano išvaizdą ir sudėjimą. Aiškindavo, kad aš blogai save prisižiūriu valgau blogą maistą, nors tai visiškai budavo nesusija su mano liga ar apsilankymo tikslu. Pasijausdavau pažeminta kiekviena kart pas ją apsilankius. Visada būdavo kažkokių problemų su kompiuteriu ar kitais dalykais, todėl didžiąją apsilankymo dalį tekdavo išklausyti gydytojos problemas ar jos nuomonę apie visiškai nesusijuse problema.

 • Puiki gydytoja.

 • norma

 • lankausi pas ja daug metu, mano vaikai taip pat nuo gimimo, labai puiki, kvalifikuota gydytoja, zmones kurie atsiliepia apie sia gydytoja neigiamai , yra pabuvoje tik karta, vieno karto neuztenka , kad sprest kas tai per specialistas

 • labai gera gydytoja. maloni, visą laiką šysosi. Paslaugi.

 • Normali gydytoja, nesuprantu ko jus norite, ar bandet praeiti komisiją sažiningai, normalu kad reikia atsiliginti už sutaupyta laiką. O apie rupestinguma, ar teko ligoninės priimamajame ant stalo su sulūžusia koja pagulet valanda kol gyditojas geria kavą ir pietauja

 • Pati nuostabiausia gydytoja,dekoju dievui kad ji buvo priskirta mano vaikui

 • Maloni gera gydytoja visada patars isklausys...

 • visad su malonumu lankausi pas daktare aciu jai uz rupestinguma.

 • Teko nesenai konsultuotis su gydytoja. Profesionaliai konsultavo, paskyre gydyma. Na, o kad pasakoja apie save - gal kiek ir pacia konsultacija padare ne tokia oficialia.

 • Maloni, į visus klausimus atsako, pataria, skiria gydymą, siuntimus išrašo visada. Sesutė grubaus balso tono, bet kaip žmogus maloni paslaugi, jai paskambinus į įstaigą užrašo ir priima tą pačią dieną. Esu patenkinta tiek gydytoja, tiek sesute.

 • Normali gydytoja,iskart gavau teisinga diagnoze,siuntima i ligonine ir ant operacinio stalo.Del kysiu zmones nemaisykit kysiu su atsilyginimu,o kaip atsilygint kiekvieno asmeninis reikalas vienas sypsena kitas grynais kitas saldainiais.

 • MALONI BENDRAUJANTI GYDYTOJA

 • lanakausi seniai pas sia gydytoja, man patinka jos gydymo metodas. visuomet isklauso ir labai tiksliai nustato liga, tai pasako apie gerb. gydytojos profisialuma.

 • Pati nuostabiausia gydytoja!!!!!Nera nei vieno neteisingo sprendimo buve per 13 metu!O nepatenkinti tie,kurie iesko negatyvo visame kame!Na ir kas, kad daug kalba ar daug puosiasi,svarbu jaip gydo!O neteisybes kitu komentaruose begale,deja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nelė Pranaitienė?

Nelė Pranaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10681. Licencija galioja nuo 2008-02-22.

Kaip žmonės vertina Nelės Pranaitienės darbą?

17 žmonių įvertino Nelę Pranaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.