Natalija Nejolova

4.7 (12 įvertinimų)

Apie Nataliją Nejolovą

Natalija Nejolova turi Šeimos gydytojo licenciją. Natalijos Nejolovos licencijos numeris yra MPL-06744, licencija išduota 2005-04-18.

Natalijos Nejolovos licencijos

Natalija Nejolova turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-06744
Spaudo Nr.: 16814
Įsakymo data: 2005-04-18
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-01958
Spaudo Nr.: 16814
Įsakymo data: 2004-10-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 4.7

 • Nuosirdi, profesionali gydytoja.Visada isklauso, atsako i visus klausimus, pataria.Parenka gydyma.Aciu ir didziausios sekmes!

 • Labai kompetitinga savo sryties gydytoją. Visada maloni, dėmesinga. Puikiai atlieka savo darbą. Labai rekomenduoju ir linkiu pačiai daktarei sveikatos ir kantrybės.

 • Visada maloniai priima - netgi be talonėlio. Supranta, kad gali būti ir skubūs atvejai. Visada pasiūlo dalyvauti sveikatos priežiūros programose. Per vieną vizitą gaunama patarimų ir kitiems šeimos nariams. Ačiū gydytojai Nejolovai. Taip pat ir seselei, kuri visada išklauso ir randa išeitį iš bet kurios situacijos, nors gal būt ir ne visada tai įeina į jos pareigas.

 • gera gydytoja, visada su šypsena, maloni ir profesionali.

 • rūpestinga gydytoja, kuria pasitikiu; džiaugiuosi, kad yra mano apylinkės gydytoja

 • Puiki gydytoja, jai r8pi ne popieriai, o ligonis. Miela, patikima ir rūpestinga. Sėkmės jai.

 • kaip sakoma visiems neitiksi,ypac musu visaziniams pacientams,tai ko toks specas eini su savo laringitu ,jei zinai kad Nimesilas jo gydymui netinka?! As aplamai stebiuosi kaip gydytojas gali per 10 min. normaliai isklausyti ir apziureti zmogu,irasyti i ligos istorija viska ka suzinojo... Kas liecia gydytojos ,o lankausi pas ja gana daznai,tai galiu pasakyti ,kad visada sutinka su sypsena,maloni ,demesinga,isklauso. Patarimas butu toks : jei jums gydytojas "netinka" eikit pas kita,dar kita ir tt...arba net i kita poliklinika,galimybe gi tokia turite!

 • Apsilankius pas sia gydytoja jauciasi profesionalus poziuris i negalavima, malonus bendravimas, operatyvumas.

 • Sekmes ir kantrybes jai su ikyriais pacientais. Ingrida V.

 • Gydytoja gera savo srities žinovė išmano net retai bendrosios praktikos gydytojų darbe pasitaikančias ligas. Ir laringitą gydo teisingai. Su pagarba kolegei-Rima

 • Pastabi ,visada maloni,greita.

 • Nerekomenduoju, nes jai truksta kvalifikacijos, nežino naujesnių vaistų, gydo pagal senas tradicijas, dar ir laukia dovanų.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Natalija Nejolova?

Natalija Nejolova turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06744. Licencija galioja nuo 2005-04-18.

Kaip žmonės vertina Natalijos Nejolovos darbą?

12 žmonių įvertino Nataliją Nejolovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.