Narutė Valauskienė

3.2 (13 įvertinimų)

Apie Narutę Valauskienę

Narutė Valauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Narutės Valauskienės licencijos numeris yra MPL-09254, licencija išduota 2007-05-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 3.2

 • Profesionali, rūpestinga, geriausia gydytoja, visada žmoniškai paaiškina, ir paskiria tinkamą gydymą. Nekeisčiau jos niekada. Ačiū Jums, Daktarė

 • Labai puiki bei puikiai ismananti savo darba gydytoja! Labai rekomenduoju!

 • Gydytoja įdomaus charakterio,charizmatiška asmenybė,bet manau visa tai nesvarbu,svarbu atsidavimas ir profesionalumas darbe,ir ji tai puikiai atitinka. Atrado senas ligas,kurios buvo pražiūrėtos,ir visad jos gydymas 100%. Nekeisčiau šios gydytojos į jokia kitą.

 • Nuostabi šeimos gydytoja . Visa mūsų šeima džiaugiamės esantys šios šeimos gydytojos pacientais . Visada žinome , kad įsigilins į problemą ir ieškos tinkamiausio sprendimo . Pagarba tokiai gydytojai

 • Profesionali gydytoja,visada įsigilinanti į visas mano problemas,iki smulkmenų išaiškinanti ligų atsiradimo priežastis ir pasekmes.

 • Išklauso, pataria, ieško išeities.

 • ji vienintele suteikusi pagalba ir isaiskinusi ligas kokios slypejo manyje...is kitu gyd girdejau tik gal tas ar anas.o ji negailejo nei savo brangaus laiko,nieko...siuntinejo,ziurejo ir ieskojo....saunuole,daugiau tokiu....

 • paliko blogą įspūdį

 • Nemandagi, grubi, energijos siurbele... Turėjau situaciją tokia: Beproto skaudėjo nugara, atvykau su talonų ciupinejo nagrinėjo mane ir nusprendė jog man nervų uždegimas išrašė vaistų kuriuos turėjau važinėtis leistis (kainavo 60eur) o naudos buvo nulis, nesijaučiau geriau tikrai, tada viena ryta tiesiog nenepaejau kojom, važiavau į ligoninę į kurią iškart buvau paguldyta išsitirti , pasirodo turiu 3 išvaržas viena juosmens nuo jos ir kojos nejautra,Valauskiene nesiuntė nei kt pasidaryti nei nieko... O dar turėdama pas ją vizitą turėjau stebėti kaip ji akis isputus žiūri į mane ir stebisi kad tokia jauna ir jau nugara skauda, sake pas ją pensininkės geriau susilenkt sugeba... Grįžusi iš ligoninės turėjau popierinį variantą siuntimo mrt tyrimui, skambinu užsiregistruoti sako mums popierinis netinka reikia elektroninio, na ką, vėl kreipiuosi į miesto polikliniką tam siuntimui gauti, registratūroje sako pas Valauskiene talonas Spalio mėnesiui!!! Gražiai paaiškinau situacija kad man tik siuntimo tereikia, kad noriu greičiau pradėti gydymą ar galbūt operuotis.. Negaliu nei vaikščioti be skausmu nei dirbti.. Poliklinikoje sako atvyk įdėsime siuntimą į kortele kuria nuneš gydytojai V ir ji nuspręs ar išrašyti ta el. siuntimą.. OK atvykau į registratūra sako gydytoja dirba dabar nueik pas ją ir jei ji sutiks duosiu tau kortele.. Nuėjau pasisveikinau, žmonių buvo 0..(bet talonų nėra du mėn į priekį ) nespėjau net paklausti nieko ji pradėjo rėkti (tikrai neperdedu, ji rėkė) kad aš ją uzsipuoliau, kad priimami pagal talonus pacientai... Ir jūs man pasakykit kaip gauti gydymą, kaip pasveikti, kaip išeiti į darbą kai daktaras iš kurio tau tereikia tik siuntimo gali priimt už poros mėnesių??? Drebančiomis rankomis nuvažiavau į kitą poliklinika, persirašau ir vieta pas gydytoją gavau už dienų.. Drąsiai galiu sakyti jog nerekomenduoju Valauskienes. Tikiu kad kažkam patirtis kitokia o mano tokia.

 • Labai grubi gydytoja, neišklauso iki galo, nemandagi. Nerekomenduoju.

 • Grubus bendravimas, nerekomenduoju.

 • Grubi, atžagari, nejautri gydytoja.

 • Grubiai bendraujanti ir nebandanti išklausyti iki galo. Vienu žodžiu bėda.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Narutė Valauskienė?

Narutė Valauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09254. Licencija galioja nuo 2007-05-24.

Kaip žmonės vertina Narutės Valauskienės darbą?

13 žmonių įvertino Narutę Valauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.