Mindaugas Šatkauskas

5 (39 įvertinimai)

Apie Mindaugą Šatkauską

Mindaugas Šatkauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Mindaugo Šatkausko licencijos numeris yra MPL-19986, licencija išduota 2015-04-28.

Mindaugo Šatkausko licencijos

Mindaugas Šatkauskas turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-19986
Spaudo Nr.: 21610
Įsakymo data: 2015-04-28
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-06810
Spaudo Nr.: 21610
Įsakymo data: 2005-05-18
Gydytojas odontologas
Licencijos Nr.: OPL-04512
Spaudo Nr.: OD003848
Įsakymo data: 2014-07-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (39) 5

 • Jau 2 metai po onkologinės operacijos, kurią darė man M.Šatkauskas, vėliau ir prižiūrėjo bei konsultuoja. Džiaugiuosi, kad mano sunkios ligos istorijoje įrašytas šis profesionalus, nuoširdus ir rūpestingas gydytojas. Dieve duok jam sveikatos ir sėkmės visur ir visada. Birutė iš Naujosios Akmenės.

 • Nu baikit , vIsaI seksualus gydytojas

 • Labai šiltas ir taktiškas gydytojas, daugiau tokių gydytojų. Pacientai būtų laimingi

 • Puikus gydytojas

 • Man labai patiko sis gydytojas. Papasakoti apie liga galetu daugiau, bet siaip mielas zmogutis pasirode.

 • šis puikus chirurgas profesionalas yra atlikęs man penkias operacijas ir ne kartą išgelbėjęs gyvybę... nuoširdus ačiū Jam , ant tokių žmonių laikosi pasaulis. linkiu stiprybės ir sveikatos...

 • Labai puikus ir nuoširdus gydytojas.Ačiū Jam !

 • Puikus ir rūpestingas chirurgas, malonus žmogus. Dėkinga Jam už atliktą operaciją ir priežiūrą. Ačiū, kad dirba šiauliečiams.

 • Duok Dieve, šiam nuostabiam gydytojui sveikatos, dirbant tokį atsakingą darbą, labai dideliu krūviu.

 • Labai nuoširdus ir profesionalus gydytojas. Atsakingai žiūrintis į kiekvieną ligtonį.

 • Dėkoju už atliktą operaciją. Džiaugiuosi, kad šis gydytojas dirba Šiauliuose

 • Lenkiu galva pries sio mediko profisionaluma,tobulai atliktas darbas.Esu ir liksiu be galo dekinga uz pastangas.Visokeriopos Jums SEKMES!

 • Puikus specialistas, nuoširdus žmogus.

 • Nuoširdžiausia padėka už suteiktą galimybę gyventi.

 • Puikus specialistas, esu patenkinta jo bendravimu ir atsakingumu.

 • Rūpestingas, stengiasi nustatyti diagnozę, noriai šnekasi

 • Tikrai geras chirurgas

 • nuoširdus, bet greit pamiršo ir stengiasi numesti ligonį kitam gydytojui

 • rupestingas ir labai gerai nusimanantis savo darba.

 • Labai geras gydytojas ir lengvai bendraujantis. :-) Puikus chirurgas.

 • Puikus specialistas ir kaip chirurgas ir kaip plastikos chirurgas,ne tik išoperavo didelį naviką,bet ir labai gražiai atliko krūties plastiką,nors man tas dalykas[grožis]nei kiek tada nerūpėjo,norėjosi tik pasveikti.Po profesionaliai atliktos operacijos,pati suvokiau,kad ten,kur išėmė turėjo būti nemaža duobė,ar kaip čia išsireikšti.Nes dar aplink tumorą buvo pašalinti aplinkiniai audiniai.Prašiau daktaro šalint viską ką reikia,sakiau kas po to liks,man nesvarbu,nesvarbu kaip baisiai krūtis beatrodytų po operacijos,suvokiau,kiek daug teks šalinti.Bet kokia buvo staigmena,kai atsigaunant po operacijos, gijimo metu supratau,kad mano krūtis dar gražesnė tur būt nei buvo,ir už sveikąją.Ligos išraše tik sužinojau,kad dar buvo atlikta plastika,nors gydytojas santūrus,kuklus nieko man apie tai neminėjo,nesididžiavo,nors galėjo atlikti bet kaip,tuo labiau vyresnei moteriai.O pjūvis koks dailus,kaip klijais suklijuotas.Nuostabus,kuklus,tikras profesionalas,Ačiū JUMS DAKTARE iš visos širdies.

 • Nuostabus gydytojas. Rūpestingas, atsidavęs savo darbui. Išpildė mano svajonę ir lūkesčius su kaupu. Rekomenduoju 100%!

 • Profesionalus, maloniai bendraujantis gydytojas.

 • Širdingai dėkoju Jums už man atliktą operaciją. Įsitikinau, kad esate puikus, profesionalus gydytojas, pasitikiu Jumis 100 %. Ačiū Jums ir visam jūsų personalui. Z. Tarkauskiene

 • Ačiū gydytojau. Didelė sėkmė pacientui patekus į jūsų rankas. Malonu jausti jūsų rūpestį ,taktiškumą ,stropumą,atidumą. Bendraujame jau penkeris metus ir niekada nemačiau nei skubančio, nei suirzusio nors esu labai brandaus amžiaus, bet jums tas pats-pacientas.AČIŪ DAKTARE.JUMS VISAPUSIŠKOS SĖKMĖS. Pacientė iš Šeduvos

 • Puikus gydytojas. Nuoširdus ačiū. Rekomenduoju.

 • Nuostabus gydytojas!

 • Puikus gydytojas, nuoširdus AČIŪ.

 • Puikus chirurgas ir gydytojas,taktiškas, malonus žmogus. AČIŪ Jam.

 • Nuoširdžiai dėkoju už atliktą operaciją Šiaulių respublikinės ligoninės II chirurginio skyriaus chirurgui Mindaugui Šatkauskui, anesteziologijos-operacijų skyriaus anesteziologei Irinai Markovskajai ir abiejų skyrių slaugytojoms ir aptarnaujančam personalui. AČIŪ... Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe. Pagarbiai, Joana Gerasimova, Mažeikiai

 • Gyditojas saunus,bet pas ji patekti ir gauti atsakymus po tyrimu reikia ilgai skambinti ir paciam klaustis atsakymu.Mano atveju,po biopsijos tyrimo slambinau dvi savaites diena is dienos kol suzinojau atsakymus.Po operacijos kurios metu buvo pasalintas auglys ir issiustas tyrimui net praejus mensiui nezinau atsakymo ir priskambinti negaliu.

 • Geras malonus gydytojas, paiškino kokia situacija, paskyrė laiką operacijai. Ligoninėja po operacijos užėjo pasiteirauti kaip jaučiuosi. Ačiū!

 • Profesionalus, žmogiškas, atsakingas chirurgas, kuris ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir nuoširdžiai bei kompetentingai bendrauja tiek su pacientu, tiek su jo artimaisiais. Ačiū, kad esate!

 • Tikras profesionalas puikiai išmanantis savo darbą. Dėkoju už pagalbą mano mamai.

 • Puikus gydytojas! Išpildęs kur kas daugiau nei pati galėjau tikėtis! Didelis ir nuoširdus ačiū daktarui, kuris padejo pamilti save iš naujo ????

 • gydytojas teikia viltį ir pasitikėjimą savo jėgomis

 • Gydytoją man rekomendavo ir tikrai neapsirikau pasirinkdama būtent šį gydytoją. Rimtas reikalas, kai pasako į onkologinį, visada bijai, tačiau nuvykus pas gydytoją apėmė ramybė. Paklausė kuo skundžiuosi, paklausė ar gali apžiūrėti ir patikrinti, nors procedūroje turi būti iki pusės nusirengusi visiškai pasitikėjau gydytoju ir jo komentarais. Patikrinęs krūtinę atsakė į rūpimus klausimus ir pasiūlė iš karto sutvarkyti problemą (rado cistą krūtinėje). Neskausmingai ir greitai atliko procedūrą. Rekomenduoju ir kitoms, kurios turi problemų, nes atsidūrus pas šį gydytoją problemos sumažėja, nes nereikia klausytis bereikalingų kalbų ir pamokslų. Tiksliai atsako į klausimus ir pataria ką daryti ateityje.

 • Puikus, taktiškas gydytojas.

 • Šaunus specialistas, gerai kad Šiauliai dar tokių turi. Mandagus, dėmesingas, išmanantis savo darbą. Sekmės jam darbuose.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mindaugas Šatkauskas?

Mindaugas Šatkauskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19986. Licencija galioja nuo 2015-04-28.

Kaip žmonės vertina Mindaugo Šatkausko darbą?

39 žmonės įvertino Mindaugą Šatkauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.