Mindaugas Kastytis Lapinskas

4.6 (9 įvertinimai)

Apie Mindaugą Kastytį Lapinską

Mindaugas Kastytis Lapinskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Mindaugo Kastyčio Lapinsko licencijos numeris yra MPL-19910, licencija išduota 2014-09-26.

Mindaugo Kastyčio Lapinsko licencijos

Mindaugas Kastytis Lapinskas turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-19910
Spaudo Nr.: 14692
Įsakymo data: 2014-09-26
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-01885
Spaudo Nr.: 14692
Įsakymo data: 2004-10-11

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.6

  • Nuostabus gydytojas. Rūpestingas, malonus, o svarbiausia tikras savo srities profesionalas. Esu labai dėkinga Jums gydytojau už sėkmingai atliktą prieš mėnesį tulžies pūslės operaciją. Ačiū!!! Sėkmės Jums nelengvame ir atsakingame Jūsų darbe!

  • ..

  • Labai geras gydytojas.Mano nuomone jis gydytojas nuo Dievo.

  • Rupestingas gydytojas, bendraujantis, smaikstus, operacija padare puikiai, be jokiu komplikaciju.

  • VIENU ZODZIU - SUPER GYDYTOJAS, NESENIAI DARIAU OPERACIJA VISKAS GERAI JIS SAVO SRITIES PROFESIONALAS. JI MAN REKOMENDAVO DRAUGE, O DABAR KAM REIKES OPERACIJOS TIKRAI VISIEMS REKOMENDUOSIU SI GYDYTOJA. SEKMES NELENGVAME JUSU DARBE !!!

  • Puikus chirurgas! Neturiu neigiamų komentarų.

  • malonus, šmaikštus, visada geros nuotaikos mažai pasakoja apie ligą

  • malonus, rupestingas,demesingas.Liaudiskai kalbant turi lengva ranka. nera

  • Nerekomenduoju, operuodamas iššaukė peritonitą

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mindaugas Kastytis Lapinskas?

Mindaugas Kastytis Lapinskas turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19910. Licencija galioja nuo 2014-09-26.

Kaip žmonės vertina Mindaugo Kastyčio Lapinsko darbą?

9 žmonės įvertino Mindaugą Kastytį Lapinską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.