Milda Šimkutė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Mildą Šimkutę

Milda Šimkutė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Mildos Šimkutės licencijos numeris yra MPL-18082, licencija išduota 2012-07-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • Puiki, labai žmogiška ir dėmesinga gydytoja. Išsamiai atsakė į klausimus, patarė ir visapusiškai ištyrė. Rekomenduoju 100 proc.

  • Dėmesinga ir konkreti gydytoja. Profesionalus ir palankus pacientui požiūris ir elgesys.

  • Ne tik labai maloni ir atidi gydytoja,bet nepaisant savo amziaus tikrai jauciasi ir matosi profesonalus poziurus i savo darba,pagarba klientui.Rami,taktiska islaikyta,nuostabi,specialiste.Tikrai be jpkios baimes ar abejoniu registruoiuos pas ja jei dar reiks ir drasiai Milda rekomenduosiu jiems kam prireiktu tikro specialisto.Aciu uz geruma.

  • Gediminas

  • Labai atidi, maloniai bendraujanti, puiki gydytoja!

  • Labai maloni, dėmesinga ir tiesiog puiki gydytoja! Išsamiai ištyrė akis, skyrė tiek laiko, kiek reikėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus. Tai gydytoja, kuriai iš tiesų rūpi jos pacientai!

  • Ištrinti | Redaguoti Labai nemaloni ir arogantiška gydytoja. Mėtosi kažkokiais pavyzdžiais apie pinigus, verčia žmogų pasijausti protiškai atsilikusiu, vietoj to, kad atsakyt normaliai apie dalykus, kurių nebūdama medikė nesuprantu. Privertusi laukti ilgiau, nei 30 min. po to pyksta, kad skubinu. Ne visi gali sėdėti poliklinikoje pusė dienos. Ačiū, gydytoja, Jūsų dėka įsitikinau, kad pas oftalmologus reikia eiti tik privačiai, jei nori normaliai sužinoti, be kažkokių "pasilazdavojimų" kaip vienu ar kitu atveju būtų geriau. Normaliai atsakyti reikia, tai neklausiu, nei antrą, nei trečią kartą ir nereikės pykti. Sėkmės!!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Milda Šimkutė?

Milda Šimkutė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18082. Licencija galioja nuo 2012-07-25.

Kaip žmonės vertina Mildos Šimkutės darbą?

7 žmonės įvertino Mildą Šimkutę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.