Milda Gražėnienė

4.7 (14 įvertinimų)

Apie Mildą Gražėnienę

Milda Gražėnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Mildos Gražėnienės licencijos numeris yra MPL-00479, licencija išduota 2004-08-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 4.7

 • Noriu pareikšti nuoširdžiausia padėka Gydytojai, būtent iš didžiosios raidės. Mildai Gražėnienei, pas mane buvo komplikuota katarakta, su tą akimi visiškai nemačiau, po operacijos iškart pradėjau matyti, mane gydžiusi gydytoja tikra savo amato profesionalė, dėmesinga, konkreti, ir su humoro jausmu, tokia sakyčiau gydytoja iš A. Čechovo apsakymų, tikrai rekomenduoju, puiki ir daktarės komanda, seselės, atidžios ir dėmesingos, linkiu daktarei viso ko geriausio, ir dėkoju dar ir dar kartą

 • Šauni , žemiška ir kalbanti tikrai žmonių kalba gydytoja , išmananti ir mylinti savo darbą , nuoširdi su humoro jausmu , pavyzdys ir autoritetas kitoms gydytojų kartoms .

 • Ginta Rimkienė

 • Begalinė padėka nuostabiai savo srities žinovei - akių gydytojai Mildai Gražėnienei. Gerbiama Medike, lenkiu galvą ir tariu Jums didžiausią nuoširdų AČIŪ už sugrąžintą regėjimą, už Jūsų profesionalumą ir gerą žodį, kuris suteikė stiprybės, už atidumą ir atsidavimą. Su pagarba,Algirdas Stulginskas

 • gera specialiste

 • Maloni, su humoro jausmu.

 • Profesionali gydytoja ,Įvisus mane dominančius klausimus išsamiai atsakė,paaiškino,nuoširdi ,lab gerai,teisingai parinko akinius .Esu labai dėkinga už suteiktą man dėmesį ir išsamią konsultaciją,

 • Maloni ir geranoriška, kompetetinga ir profesionali gydytoja. Pakonsultavo visais klausimais aiškiai bei suprantamai, apžiūrėjo, skyrė tinkamą gydymą. Esu patenkintas gydytojos darbu.

 • Sveiki, teko bendrauti du kartus. Klausinėjau ir kalbėjau iš pozicijos ligonio ir visi atsakymai mane labai tenkino.Nebuvo gydytoja nei pikta, nei nekalbi.

 • Puiki,aukščiausio lygio profesionalė.Ačiū gydytojai už puikiai atliktą kataraktos operaciją mamai.Viską paaiškino, patarė,kaip elgtis po operacijos.Yra puiki psichologė,gebanti ir paguosti,ir,kada reikia,sudrausminti.Jei, močiutės, norite,kad paguostų ir paklausytų,eikite į bažnyčią ir netrukdykite gydytojos su tuščiais pliurpalais ir dejonėmis.Gydytoja ir taip jau,kiek teko pastebėti, ,,gyvena ligoninėje".Apibėga savo ligonius,kiekvieną pakalbina,o eilės pas ją niekaip nemažėja.Tai tie,kurie rašote neigiamus komentarus,pagalvokite,jei dar turite sveiko proto likučių, kodėl????? Stiprybės ir sveikatos Jums gerbiama gydytoja. Mokytojos dukra.

 • Atidi, atsakinga, maloni, bet išsamios informacijos nelabai galima tikėtis.

 • Puiki gydytoja, žemai lenkiu galvą. Net Kauno oftomologai ją aukštai vertina. Sėkmės gydytojai.

 • Nesutinku, kad gydytoja grubi. Kiek teko bendrauti, labai maloni

 • Lankiausi pas gydytoja. Susimokėjau už vizitą, nieko nenustatė, liepė važiuoti į Kauną, gryžus užbėgti pasikalbėti. Gryžęs nuėjau, arogantiškai paprašė kreiptis į registratūrą ir dar karteli susimokėti(nesupratau už ką). Nemokėjau antrą kartą, nes jau pirmąji susimokėjau už tai, jog pasakytu važiuokite į Kauną. Svarbu pinigus paimti, o daugiau važiuokite į Kauną. Likau nusivylęs šia daktare. Lankiausi Siauliuose vasario 16-osios gatveje.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Milda Gražėnienė?

Milda Gražėnienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00479. Licencija galioja nuo 2004-08-13.

Kaip žmonės vertina Mildos Gražėnienės darbą?

14 žmonių įvertino Mildą Gražėnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.