Michalina Bedžinskienė

4.5 (8 įvertinimai)

Apie Michaliną Bedžinskienę

Michalina Bedžinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Michalinos Bedžinskienės licencijos numeris yra MPL-05867, licencija išduota 2005-01-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4.5

  • O man ji labai puiki gydytoja . Nuo pat mažens gydo ir labai patinka . Nors , iš tiesų , yra pakankamai savotiška , kartais negaili ir griežtesnio žodžio , bet medicininės žinios tikrai geros . Galbūt mūsų bio laukai sutapo , bet tikrai šauni gydytoja .

  • Labai džiaugiuosi, kad ši gydytoja yra mano šeimos globėja. Ji labai atsakinga, draugiška ir profesionali. Gydytoja visada domisi ne tik atėjusių konsultuotis pacientų, bet ir jų šeimos narių sveikata, duoda vertingų patarimų. Ačiū Jai už tai, kad rūpinasi ne tik Jai priskirtais pacientais: mus maloniai nustebino tai, kad ši gydytoja net neprašyta atvažiavo aplankyti mano sergančios močiutės, nors ši ir nebuvo jos pacientė. ESAME LABAI JAI DĖKINGI. -

  • Man viena iš geriausių Kaišiadorių mieste esančių gydytojų. Konkreti, profesionali, pakankamai kantri.

  • Konkreti,nereikia prasyti paildomu tyrimu,pati labai greitai nusprendzia ka daryti,jei mato,kad reikia specialisto koncultacijos ten ir nukreipia iskart.Netusciazodziauja. Kartais atrodo gruboka,bet tai netrukdo darbo rezultatui ;)

  • Tai GYDYTOJA iš didžiosios raidės.

  • reikli,atsakinga

  • kartais saukianti,pikta

  • Meskit tik lauk šitą neadekvačią asmenybę. Grubi... Nemandagi.. Šiurkšti.. Nesuprantu kaip jinai čia Kaišiadoryse tiek metų dirba nes iš kitur išmesta. Fui.. Šlykštynė žmogus o ne daktarė

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Michalina Bedžinskienė?

Michalina Bedžinskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-05867. Licencija galioja nuo 2005-01-05.

Kaip žmonės vertina Michalinos Bedžinskienės darbą?

8 žmonės įvertino Michaliną Bedžinskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.