Martynas Lukšta

5 (5 įvertinimai)

Apie Martyną Lukštą

Martynas Lukšta turi Gydytojo chirurgo licenciją. Martyno Lukštos licencijos numeris yra MPL-23309, licencija išduota 2018-07-16.

Martyno Lukštos licencijos

Martynas Lukšta turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-23309
Spaudo Nr.: 32282
Įsakymo data: 2018-07-16
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-22811
Spaudo Nr.: 32282
Įsakymo data: 2018-06-28

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Kokybiškai ir profesionaliai atliko operaciją.

  • Puikus gydytojas, puikus žmogus. Kažką turi nepaprasto, pirmą kartą pamačiau, bet visiškai juo pasitikėjau. Dėmesingas ir profesionalus. Ačiū Jums

  • Labai dėkojame gydytojui Martynui Lukštai, operavusiam ir gydžiusiam mūsų tėtį. Jūs turite auksines rankas. Jūsų profesionalumo dėka buvo atlikta sudėtinga onkologine operacija, po kurios ligonis jaučiasi ženkliai geriau. Ačiū Jums už suteiktą ir pratęstą galimybę gyventi. Jūsų rūpestis ir atidumas labai teigiamai įtakojo sveikimą. Sėkmės ir ištvermės Jums gydant ir operuojant ligonius.

  • Labai malonus ir atidus chirurgas. Savo srities specialistas. Operacija pavyko puikiai, labai dėkinga šiam gydytojui! Auksinės jo rankos, linkiu nesustoti. Nuoširdus Ačiū!

  • Ir pačios paprasčiausios operacijos turi savyje rizikos. Dėkinga chirurgui, kad manoji taip ir liko paprasta, greita ir be komplikacijų ateityje......Palinkėsiu, kad visos Jums tenkančios sudėtingos operacijos liktų paprastomis.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Martynas Lukšta?

Martynas Lukšta turi Gydytojo chirurgo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23309. Licencija galioja nuo 2018-07-16.

Kaip žmonės vertina Martyno Lukštos darbą?

5 žmonės įvertino Martyną Lukštą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.