Martyna Kasparavičienė

3 (8 įvertinimai)

Apie Martyną Kasparavičienę

Martyna Kasparavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Martynos Kasparavičienės licencijos numeris yra MPL-22947, licencija išduota 2018-07-03.

Martynos Kasparavičienės licencijos

Martyna Kasparavičienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-22947
Spaudo Nr.: 32116
Įsakymo data: 2018-07-03
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-17910
Spaudo Nr.: 32116
Įsakymo data: 2012-07-19

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 3

  • Ne

  • Vita Longa, šeimos klinika, nuoširdžiai dėkoju Jums už šeimos gydytoją - MARTYNÄ„ KASPARAVIČIENĘ. Už Jos operatyvų, konkretų priėmimą, šiltą bendravimą, tvyrančią gerą energiją, natūraliai nuoširdų ramybe apgaubtą subtilų dėmesingumą, saugumą, visapusiškus, išsamius paaiškinimus, patarimus, suteiktą profesionalią, aukščiausios kvalifikacijos informaciją, 100% atsidavimą savo profesijai - išieškojimą tobulo balanso mano Mamai (86 m.), suderinimą ypatingai kruopščiai parenkant eigą, kad palaikyti ir išlaikyti tokią sveikatą, jog norėtųsi neužvert durų gyvenimui. Šios gydytojos žodžiai, darbai pribloškė savo pareigingumu, kas dabar retai aptinkama. Ji turi puikes, profesionales pagalbininkes: SONATÄ„ MENKEVIČIENĘ, INGÄ„ JAKŠTIENĘ. Tarp Jų vyksta darbas be žodžių, akimis, susiklausimu, pagarba. Tai stebėtinai gražus gydytojos ir slaugytojos tandemas su pribloškiančiais rezultatais ... Iki malonaus. Sulauksite tęsinio ... Pagarbiai - Giedrė Lilita Galeckaitė pacientės Valentinos Galeckienės (86 m.) dukra

  • Puiki gydytoja. Vienintelė kuri priima registruotu laiku.

  • Turbūt geriausia ir sertifikuota Endobiogenikos gydytoja Lietuvoje. Pati gyvenu užsienyje, tačiau tai nesudarė jokių problemų sutarti dėl vizito laiko telefonu visai šeimai. Konsultacijos nepigios, tačiau tikrai to vertos. Konsultavimo laikų galėtų būti ir daugiau.. Ilgai rinkausi iš endobioneninių žinių turinčių gydytojų ir ši viršijo lūkesčius. Iki Martynos dar neteko susidurti su gydytoju, kuris savarankiškai, netgi ne savo darbo laiku, domisi paciento sveikata. 100 balų.

  • Puiki jauna gydytoja. Malonus atradimas. Rekomenduoju visiems!

  • labai skuba,nelabai klauso,

  • Nerekomenduoju, nes po paskirto gydymo būklė itin pablogėjo, pateikus kito gydytojo tyrimo nuorašą (pati gydytoja prašė pateikti kito gydytojo išvadą apie mano būklę) apie itin pablogėjusią būklę "nutraukė" konsultacijas prisidengdama, kad karantino metu nebekonsultuoja. Nereikia atsiprašymo, bet tikiuosi bent pasimokys iš mano atvejo, ką ir kaip neteisingai darė (tikriausiai pati puikiai žino).

  • Man asmeniškai labai nemaloni gydytoja,atėjau su skausmais,bet nelabai gilinosi net pasirodė,kad jai nemalonu apžiūrėti žmogų iš arčiau.Pasakiau,kad norėčiau nedarbingumo,tai tik atrėžė kas čia baisaus temperatūros neturi. Nenorėjo duot biliotenio,bet kai pasakiau,kad aš negaliu dirbt man labai skauda tai tik tarė nu gerai parašysiu.. Tik parašė siuntimą pas specialistą ir viskas. Jokios apžiūros,jokio pasidomėjomo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Martyna Kasparavičienė?

Martyna Kasparavičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22947. Licencija galioja nuo 2018-07-03.

Kaip žmonės vertina Martynos Kasparavičienės darbą?

8 žmonės įvertino Martyną Kasparavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.