Marija Tebėrienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Mariją Tebėrienę

Marija Tebėrienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Marijos Tebėrienės licencijos numeris yra MPL-06188, licencija išduota 2005-01-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • Profesionali, šiltai bendraujanti, atidi, rūpestinga. Visuomet, jei kyla nors menkiausias įtarimas dėl diagnozės ar gydymo tinkamumo, siunčia konsultuotis pas atitinkamos srities specialistą.

 • rupestinga ,geranoriska, paslaugi.maloniai bendraujanti.

 • maloni ir profesionali

 • Mano gydytoja ji yra jau daugiau kaip 10 metų ir esu visiškai patenkinta jos konsultacijomis. Didelis pliusas, kad pas gydytoją itin retai būna eilės ir pacientams nereikia ilgai laukti. Pacinetą apžiūri kruopščiai, išklauso skundus, prireikus išrašo siuntimą, kartais pati užregistruoja savo pacientą pas kitą gydytoją. Visuomet galima su gydytoja susisiekti telefonu, kad ir ne darbo metu. Ačiū gydytojai už atidumą ir profesionalumą!

 • Labai gera savo srities specialistė, išklausanti ligonius, juos nuraminanti. Drąsiai galima pasikonsultuoti ir telefonu, esant menkam sveikatos sutrikimui. Ačiū Jums, Gydytoja!

 • Labai šauni gydytoja. Kiek teko su ja susitikti, visada priima su šypsena, rūpinasi, o savo pacientus laiko pačiais svarbiausiais. Ypač patinka šios gydytojos bendravimas, visada įėjus į kabinetą jaučiama šiluma, jaukumas. Dėkoju už viską, ką padarėte mūsų šeimai.

 • Tiesiog faina

 • Labai maloni daktarė

 • Tai gydytoja, kuriai ligonis visada pirmoje vietoje. Visada patars, išklausys. Džiaugiuosi, kad galiu pas ją gydytis, kai sutrinka sveikata. Svarbiausia - aš ja PASITIKIU!

 • Galiu pasakyti tik gera.Mano šeima visada gauna gera medicininę pagalbą

 • Nuostabi savos srities specialistė! Išklausanti, sugebanti nuraminti, atjausti, patarti... Turėtume būti visi dėkingi, kad Kazlų Rūdos PSPC dirba tokia specialistė, kuri yra ir iš šios įstaigos vadovė! Aš iš Marijampolės važinėju į Kazlų Rūdą vien dėl šios gydytojos demėsingumo. Ačiū Jums, Gydytoja!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Marija Tebėrienė?

Marija Tebėrienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06188. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Marijos Tebėrienės darbą?

11 žmonių įvertino Mariją Tebėrienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.