Apie Mariją Skorb

Marija Skorb turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Marijos Skorb licencijos numeris yra MPL-06167, licencija išduota 2005-01-21.

Marijos Skorb licencijos

Marija Skorb turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08088
Spaudo Nr.: 9614
Įsakymo data: 2006-05-29
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-06167
Spaudo Nr.: 9614
Įsakymo data: 2005-01-21

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 5

 • Lankiausi tik kelis kartus pas gydytoją, bet susidariau labai gerą įspūdį. Labai maloniai bendrauja, įsigilina į skundus, viską patikrina ir ne tik išrašo siuntimą pas kitus specialistus, bet ir rekomenduoja pas ką geriau eiti! Seniai neturėjau tokios nuostabios gydytojos :)

 • Atsidziaugti negaliu sia gydytoja. Poliklinikoje gydosi mano garbaus amziaus mama, man tenka daznai apsilankyti ir su ja , ir vienai. Gydytoja, kuri visada isklauso, pataria, yra rupestinga, nors ir pervargusi, bet to beveik neparodo. Tik geriausi atsiliepimai. Vienintelis minusas- tenka palaukti. pacientu daug , gydytoja atidi, priemimas uztrunka.

 • nuostabi gydytoja, aciu jai

 • Puiki daktare

 • Tik teigiami atsiliepimai. Labai gera, gerai išmananti savo darbą, taktiška gydytoja. Visi tokie gydytojai turėtų būti.

 • Aukščiausio lygio šeimos gydytoja.

 • Kiek teko susidurti su gydytojais, Skorb pati geriausia šeimos gydytoja. Čia vienareikšmiškai. Kitaip mano tik pavyduoliai.

 • Tai nuoširdi, dėmesinga šeimos gydytoja. Įsigilina į kiekvieną nusiskundimą ir duoda patarimą.

 • Labai maloni gydytoja, išsamiai viską paaiškino ir nukreipė pas mano ligos specialistą gydytis toliau.

 • Viena iš pačių nuostabiausių gydytojų tiek profesine, tiek bendravimo prasme! Šilta, atidi, rūpestinga, profesionali. Visada paskiria reikalingus tyrimus, pasidomi, po to paskambina pranešti apie tyrimų rezultatus. Ši gydytoja man yra pavyzdys to, koks turėtų būti tikras gydytojas!

 • Gydytoja supratinga, įsigylina į problemas. Labai padėjo senam mano tėvui: skyrė visus tyrimus, sprendė problemas. Nebuvo to stebuklingo sakinio, kurį dažnai tenka išgirsti iš gydytojų „ Ko jūs norite, pažiūrėkite kiek jam metų“. Džiugu, kad tokių gydytojų yra.

 • Nuostabi gydytoja!

 • Kartais atrodo pervargusi. Turbūt per daug turi paciantų.

 • Buvau vieną kartą, po ilgo nesilankymo poliklinikoje. Paskyrė tyrimus, davė siuntimą, mano problemą tuo metu išsprendė. Paliko labai gerą įspūdį, drąsiai eičiau prireikus dar.

 • Puiki, maloni, supratinga gydytoja! Ji man yra gydytoja Nr.1. Maloni vizitų metu, mandagi ir įsiklausanti. Nereikia prašyti,jog domėtųsi sveikata, pati skiria įvairiausius tyrimus, o po to paskambina ir praneša rezultatus. 100% rekomenduoju!

 • Visada maloni vizitų metu, mandagi ir įsiklausanti. Nereikia prašyti jog domėtųsi sveikata, pati skiria įvairiausius tyrimus, o po to paskambina ir praneša rezultatus. 100% rekomenduoju! Labai gaila ,kad jau nebedirba Karoliniškių poliklinikoje. Ačiū Jums GYDYTOJA.

 • Puiki, dėmesinga ,maloni, supratinga gydytoja.

 • Visdar naiviai tikiuos kad gydytoja sugriz i Karoliniskiu poliklinika. Pati geriausia seimos gydytoja kokia tik esu turejus, nerealiai dziaugiausi. Pagaliau atradau zmogu kuris i mano problema nenumojo ranka o nuosirdziai uzsieme priezasciu paieskom. Vizitai niekada nebuvo tokie paskubom, visada nuosirdziai isklausydavo ir skirdavo daugybe tyrimu.

 • Fantastiška gydytoja! Tik tokie gydytojai ir turėtų būti! Sėkmės!!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Marija Skorb?

Marija Skorb turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06167. Licencija galioja nuo 2005-01-21.

Kaip žmonės vertina Marijos Skorb darbą?

19 žmonių įvertino Mariją Skorb. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.