Apie Mantą Drungilą

Mantas Drungilas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Manto Drungilo licencijos numeris yra MPL-20971, licencija išduota 2016-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.4

 • Profesionalus gydytojas. Išprendė propblemą iškarto, diagnozė tiksli, malonus bendravimas. Rekomenduoju.

 • REKOMENDUOJU!!! Atlikau tulžies pūslės šalinimo operacija pas jį. Viskas tiksliai ir konkrečiai buvo paaiškinta ir išsiaiškinta. Operacija atlikta be komplikacijų. Labai džiaugiuosi, kad būtent pas jį atlikau operaciją. Jei mėgstate konkretumą ir griežtą žvilgnį į gydymą patarčiau rinktis jį.

 • Norėčiau rekomenduoti chirurgą Mantą Drungilą kaip profesionalų, atsakingą ir dėmesingą specialistą. Visų vizitų, prieš/po operacijos metu buvau informuota apie ligą, jos šalinimą ir sveikimo eigą. Gydytojo dėka vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą.

 • Tai puikus gydytojas, rūpestingas, geras specialistas.

 • Lankiausi Antakalnio poliklinikoje. Priežiūra, bendravimas - puikūs. Neturiu jokių priekaištų, tik džiaugiuosi, kad atradau dar vieną patikimą specialistą.

 • Maniau, kad taip nebūna: jaunystė, profesionalumas ir asmeninės savybės! Gydo ne tik skalpeliu. Po trijų gydytojo sakinių pradedi sveikti... Pašaukimas...

 • Tikras savo srities profesionalas. Puikiai susitvarkė su man iškilusia problema ir sėkmingai atliko procedūrą. Didelis ačiū.

 • Dar niekada neteko sutikti tokio profesionalaus gydytojo,kuris ne tik tiksliai ir greitai atliko piršto nago operaciją,bet ir buvo LABAI kantrus ir ramus. Tą dieną ypatingai bijojau,nes labai bijau skausmo,o ir gydytojo nepažinojau, todėl visiškai nesitikėjau tokio pro darbo kai visiškai neskaudėjo. Žodžiu,norėjosi pasidalinti savo nuomone, nes tikrai tokių gydytojų yra labai labai nedaug.

 • Labai fainas gydytojas

 • Puikus, demesingas, malonus gydytojas.

 • Puikus gydytojas. -Mindaugas

 • Nežinau kodėl taip giriate šį "chirurgą", kuris nesugebėjo perrišti mano vyrui žaizdos kojoje- jau buvo prieš tai išvalyta Santaros klinikose, reikėjo tik perrišimo, o jis atsisakė ir vėl liepė važiuoti į Santaros klinikas. Net neapžiūrėjo. Koks jis tada chirurgas

 • Paskirto vizito metu apžiūrai ir perrišimui, pablogino būklę. Atsakė į rūpimus klausimus tačiau arogantiškai ir atmestinai. Nerekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mantas Drungilas?

Mantas Drungilas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20971. Licencija galioja nuo 2016-06-28.

Kaip žmonės vertina Manto Drungilo darbą?

13 žmonių įvertino Mantą Drungilą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.