Mantas Banevičius

5 (9 įvertinimai)

Apie Mantą Banevičius

Mantas Banevičius turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Manto Banevičiaus licencijos numeris yra MPL-21158, licencija išduota 2016-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Puikus specialistas,nuoširdus rūpestingas,tik geri atsiliepimai...

  • Nuostabus gydytojas, didžiausias pavyzdys koks turi būti tikras gydytojas, supratingas, malonus, greitai ir išsamiai ištiria pacientą. Kaip sakoma nuo Dievo skirtas gydytojas, iš tikro pašaukimo.

  • Medikas, kuriuo reikia džiaugtis ir didžiuotis! Jaunas, atsakingas, labai profesionalus. Ačiū!

  • Labai geras specialistas, labai malonus, smagu, kad yra tokių kompetentingų gydytojų.

  • Ačiū, kad šis gydytojas pasirinko profesiją - gydyti! Jaunas, tačiau akivaizdu, kad dirba mėgstamą darbą, yra savo srities puikus specialistas. Empatiškas, o tai labai svarbu pacientui.

  • Labai geras gydytojas. Konkretus, tikslus, rūpinasi savo pacientais. Puiki konsultacija, rekomendacijos.

  • Labai puikus gydytojas, profesionalus, rūpestingas, punktualus, padarė viską ką galėjo, pritaikė tinkamus akinius, ko kiti gydytojai nesugebėjo.

  • Puikiai atliko viršutinių akių vokų operaciją. Gerai sugijo. Konsultavo ir telefonu, atsakė į visus klausimus, rekomenduoju. Ačiū dar kartą puikiam gydytojui.

  • Puikiai ir greitai atliko akies voko operaciją, tik vieną dieną po jos jautėsi menkas diskomfortas, kurio greit neliko. Jei vėl reiktų panašios operacijos ir patekčiau pas šį chirurgą - nesijaudinčiau.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mantas Banevičius?

Mantas Banevičius turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21158. Licencija galioja nuo 2016-07-01.

Kaip žmonės vertina Manto Banevičiaus darbą?

9 žmonės įvertino Mantą Banevičius. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.