Malgožata Puzelevič

4.6 (11 įvertinimų)

Apie Malgožatą Puzelevič

Malgožata Puzelevič turi Šeimos gydytojo licenciją. Malgožatos Puzelevič licencijos numeris yra MPL-20052, licencija išduota 2015-06-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 4.6

 • Bendrauja tikrai maloniai bet i situacija gilinasi labai pavirsutiniskai. Mano atveju vaikui siuntimo nedave net du kartus, o nuejus privaciai specialistas buvo sokiruotas kaip seimos gydytoja neivertino problemos rimtumo. Bendram priemimui gydytoja maloni, bet kompetencijos ir atsakomybes sakyciau truksta.

 • Labai gera ir maloni gydytoja, puikiai ismano savo darba. Maloniai moka moka elgtis su vaikais, pas gydytoja eidavome lyg i susitikima su drauge. Dukryte pas ja eidavo su mielu noru, gaila kad jau nebedirba musu poliklinikoje.

 • Labai maloni ir gera gydytoja. Puikiai išmano savo darbą, bei labai maloniai moka elgtis su vaikais. Vaikas pas ją eina su noru ir su šypsena, nors ir blogai jaučiasi.

 • Lankomės beveik daugiau nei pusė metų pas šią gydytoją, esu daugiau nei patenkinta: gydytoja maloni, visada geros nuotaikos, švelniai bendrauja su dukryte, visados įdėmiai apžiūri, savo iniciatyva pasakoja apie kūdikio raidą, atsako į klausimus. Pozityvi ir visados su šypsena - išeiname iš kabineto lyg iš susitikimo su drauge! Kas vertina švelnumą suderintą su kompetetingumu, kruopštumu ir dėmesingumu - ši gydytoja tikrai nenuvils.

 • Kiek buvom su vaiku pas daktares,pati geriausia gyditoja,moka bendrauti su vaiku randa kalba su juo,isejis is kabineto buni geros nuitaikos,si gidytoja suteikia labai daug geru emociju.super.Atsako i visus klausimus ir duoda reikiama siuntima.

 • Maloni, kompetetinga gydytoja. Jauna, profesionali, atsako i visus kylancius klausimus. Lankomes nuo pat mazylio pirmuju dienu. Labai maloniai bendrauja su kudikiu, visada nuodugniai apziuri. Iki siol gavome siuntimus pas visus reikiamus specialistus. Rekomenduoju!

 • Labai maloni gydytoja. Priema visada laiku, visada sypsosi ir labai maloniai bendrauja su vaiku. Pastabi ir demesinga. Labai dziaugiames kad pasirinkom butent sia gydytoja! Sekmes!

 • Maloni daktarė, visada mandagi ir nuoširdi. Noriai konsultuoja telefonu, visada punktuali ir besišypsanti.

 • Puiki gydytoja! Labai esame patenkinti ,kad lankomes pas ja. Kai reikia konsultuoja ir telefonu. Tikrai rupinasi musu maziuku. Visada uzraso ir duoda siuntimis kur tik reikia. Priziuri labai atsakingai. Vaikas visada sypsosi. Viska pataria..ir atsako i rupimus klausymus

 • Kiek kartu lankemes,tiek gydytoja pasitikdavo su sypsena ir geru zodziu,dave visu prasomus siuntimus,skyre tyrimus.Esame patenkinti prisirase pas sia gydytoja.Sekmes gydytojai,sveikatos ir istvermes nelengvame darbe.

 • Gydytoja panašu, jog visiškai neturi kompetencijos dirbti šį darbą. Dėl pusę metų dirginančios gerklės paskyrė skrandžio gydymą, kuris buvo neveiksmingas ir nereikalingas, siuntimus išrašė ne pas tuos gydytojus, kurie būtų susiję su mano liga. Netinkamas gydymas pablogino sveikatą. Tik nuėjus privačiai pas LOR gydytoją buvo rasta tikroji problema.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Malgožata Puzelevič?

Malgožata Puzelevič turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20052. Licencija galioja nuo 2015-06-26.

Kaip žmonės vertina Malgožatos Puzelevič darbą?

11 žmonių įvertino Malgožatą Puzelevič. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.