Lukas Šemeklis

5 (8 įvertinimai)

Apie Luką Šemeklį

Lukas Šemeklis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Luko Šemeklio licencijos numeris yra MPL-24706, licencija išduota 2020-07-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Tikras gydytojas, profesionaliai atliekantis savo pareigas, atsakingas ir aiškiai, tiksliai ir mandagiai bei kantriai bendraujantis su pacientais. Nuoširdžiausia padėka už sugrąžintą regėjimą ir sėkmių sėkmės!

  • Nuostabus gydytojas: dėmesingas, nuoširdus ir profesionalus. Savo darbą atlieka nuo pradžios iki galo, rekomenduoju visiems turintiems problemų su rega. Šis gydytojas dovana ne tik klientams, bet ir visai sveikatos sistemai, daugiau tokių perspektyvių ir jaunų gydytojų kaip Lukas.

  • Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent į šio nuostabaus gydytojo rankas ir tikrai rekomenduoju visiems kreiptis pas gydytoją Luką! Visada besišypsantis, paslaugus, punktualus ir rūpestingas! Visada viską nuosekliai paaiškina, visada atsako į klausimus, ne tik konsultacijos paskirtu laiku, ir nuramina, kiek daug tai reiškia kiekvienam pacientui. Atsidavęs savo darbui ir tikrai matosi bei jaučiasi, kad jam rūpi pacientai! Nuoširdžiai linkiu tik sekmės bei ištvermės šiam nelengvam darbe! Ačiū, gydytojau! Pacientė Božena.

  • Puikus ir savo darbą išmanantis gydytojas.

  • Dėkoju gydytojui Lukui už atliktą operaciją. Sėkmingo tobulėjimo jauniems gydytojams, jų rankose medicinos ateitis. Pacientė Vida

  • Nuostabus gydytojas, skyrė daug laiko, viską išsamiai paaiškino, visiems aplinkiniams rekomenduosiu

  • Super gydytojas,atsidaves darbui,padare viska ka galejo,išsamiai paiskina,rūpestingas,punktualus,jam tikrai rūpi pacientai

  • Puikus, dėmesingas, jautrus, profesionalus, lengvai bendraujantis gydytojas.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lukas Šemeklis?

Lukas Šemeklis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-24706. Licencija galioja nuo 2020-07-01.

Kaip žmonės vertina Luko Šemeklio darbą?

8 žmonės įvertino Luką Šemeklį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.