Loreta Ulienė

5 (22 įvertinimai)

Apie Loretą Ulienę

Loreta Ulienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Loretos Ulienės licencijos numeris yra MPL-08211, licencija išduota 2006-06-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Maloni, taktiška ir rūpestinga gydytoja, gerai išmananti apie homeopatinį gydymą.

 • nuosirdi ir puikiai savo darba ismananti gydytoja

 • Labai atidziai isklausanti, tiksliai diagnozuojanti, profesionali.

 • Super gydytoja! Daugiau tokių!

 • Miela, siuolaikiska ir inteligentiska, jautri pacientui, visuomet isklausanti gydytoja.

 • Super gydytoja!

 • Pritariu - labai išklausanti, rami, atidi - ideali gydytoja.

 • demesinga, isklausanti, maloni ir puikiai ismano savo darba

 • tikrai labai gera isklausanti lyg butu psihologe supratinga,rupestinga jei kas neaisku tuoj pat siuncia pas kitus speceliastus pasikonsultuoti.super

 • Labai rupestinga ir maloni

 • labai profesionali,maloni gydytoja.Su siuntimais pas specialistus-jokio vargo

 • Gyditoja visada maloni, isklauso. Visasa drasiai galiu pas ja eiti bedai istikus, ar vaikui susirgus :)

 • Atidi, manau gera specialistė. Po traumos labai dažnai tenka bendrauti.

 • Sexuali. Kai ieini i kabineta pasistoja mikis :)

 • Nuostabi gydytoja, aš labai džiaugiuosi, kad dar liko tokiu žmonišku, šiltų gydytojų. Ji yra nuostabus žmogus. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią gydytoja :)

 • Aš kiek kartų ėjau, tiek kartų ji buvo maloni, rūpestinga. Jei kas neaišku - siunčia tirtis. Nė karto nerekomendavo Alsavitos vaistinės išrašant receptą. Na man, tai ji gera gydytoja, malonu pas ją lankytis, nors man nedažnai tenka tai daryti.

 • Puiki gydytoja. Maloniai bendraujanti, puiki specialistė. Visada įsiklausant į nusiskundimus, parodanti profesionalų dėmesį.

 • dar tokios nuostabios ir rūpestingos gydytojos nesu turėjusi. Ne tik mano visa šeima pas ją persiregistravome, bet ir uošviai, bei jų tėvai..

 • istaigoje dirbantis personalas yra gerai surinktas, esu prisirasiusi jau senai ir negaliu nieko blogo pasakyt ant sesuciu, jos dirba savo darba, o jei patys ateinat susiviepe ir nepatentinti, kas jums maloniai atsakys, juk pirmiausia reikia pradeti nuo saves. nu ir ka laukiu tose eilese, ir dvi savaites ir ilgiau bet nebmbu ir nesikarsciuoju. prasymas kad dakratai dirbtu ilgiau po darbo valandu, nes dirbanciam zmogui sunku pritaikyti laika kai dirbi nuo 8-17val.

 • Labai rūpestinga gydytoja. Esu labai patenkinta kad persiregistravau. Išklauso visus nusiskundimus,nukreipia pas specialistus. Labai nuoširdžiai padeda. Ji to tipo gydytoja kuri dirba darbą iš pašaukimo.

 • Labai maloni,rūpestinga gydytoja,visada priima,pataria.labai džiaugiuosi ,ja pasirinkusi.Didziausiasi pagyrimai slaugytojai AUrelijai,labai nuoširdi ,paslaugi.dekoju šioms medikems.

 • Puiki, šilta gydytoja,rūpestinga.Kad ir kokia būtų pavargusi visada maloniai priima. Sesute Aurelija nuostabi,labai maloni.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Ulienė?

Loreta Ulienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08211. Licencija galioja nuo 2006-06-23.

Kaip žmonės vertina Loretos Ulienės darbą?

22 žmonės įvertino Loretą Ulienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.