Loreta Šveikauskienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Loretą Šveikauskienę

Loreta Šveikauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Loretos Šveikauskienės licencijos numeris yra MPL-10743, licencija išduota 2008-04-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Puiki gydytoja, stengiasi viską paaiškinti suprantamai, teikdama pavyzdžius, gilindama, užbėgdama net klausimams už akių. Moka bendrauti su vaikais ir suagusiais. Labai rekomenduoju!

  • Puiki, profesionali gydytoja, labai moka bendrauti su vaikais. Dirba su profesionalia įranga, išsamiai paaiškina tyrimų rezultatus. Lankomės pas ją jau daug metų.

  • Labai šilta ir super profesionali. Puikiai randa kalbą net su mažais vaikais ir maniškiai sutinka akis tikrintis tik pas ją. Kam reikalingos prizmės (jei skaitant dvigubinasi kartais eilutės vienas požymių) ji turbūt viena iš nedaugelio mokanti jas parinkti. Neigiamo negaliu pasakyt nieko. Taip. Jos paslaugos brangios-bet verta kiekvieno lito.

  • Labai patenkinta sia gydytoja.

  • Nuostabi gydytoja. Kreipiausi su mažyliu, tai puikiai viską išaiškino, labai mandagiai ir profesionaliai aptarnavo, žodžiu, gydytoja, puikiai išmananti savo sritį ir darbo etiką. Tik puikios rekomendacijos!

  • Labai profesionali, rūpestinga, nuoširdi, jei reikia, skubiai konsultuojasi su kolegomis, pagalba suteikiama kvalifikuotai ir skubiai, rekomenduoju sergantiems glaukoma

  • Vienintelė sugebėjo parinkti tinkamus akinius. Paaiškina kokios pablogėjusio matymo priežastys. Šauni gydytoja! Pagaliau normaliai galiu dirbti kompiuteriu. Jei jums astigmatizmas, tuomet ši gydytoja kaip tik Jums!

  • labai gera gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Šveikauskienė?

Loreta Šveikauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10743. Licencija galioja nuo 2008-04-01.

Kaip žmonės vertina Loretos Šveikauskienės darbą?

8 žmonės įvertino Loretą Šveikauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.