Loreta Jonušienė

3 (6 įvertinimai)

Apie Loretą Jonušienę

Loreta Jonušienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Loretos Jonušienės licencijos numeris yra MPL-00898, licencija išduota 2004-08-26.

Loretos Jonušienės licencijos

Loreta Jonušienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-00898
Spaudo Nr.: 25126
Įsakymo data: 2004-08-26
Gydytoja endokrinologė
Licencijos Nr.: MPL-13820
Spaudo Nr.: 14750
Įsakymo data: 2009-05-04
Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-08598
Spaudo Nr.: 25126
Įsakymo data: 2006-09-04

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 3

  • Puiki gydytoja, pacientus priima laiku, atidžiai peržiūri visą ligos istoriją, paskiria reikiamus tyrimus, taip pat po tyrimų pakonsultuoja ir atsako į rūpimus klausimus. Savo iniciatyva toliau pasiūlo pas kuriuos specialistus kreiptis, rekomenduoja tuos, kurie gali paskirti efektyvų gydymą. Reta susidurti su tokiais atsakingais ir dėmesingais gydytojais.

  • Tai gydytoja iš didžiosios raidės! Visuomet atlieka reikiamus tyrimus, jeigu reikia patikslinti diagnozę pas kitus specialistus visada išrašo siuntimus, labai maloniai bendrauja, įsigilina į problemą, pas savo gydytoją, kuri mane prižiūri nuo gimimo atvažiuoju ir iš kito miesto, nes gimtąjame mieste nebegyvenu, tiesiog labai gaila atsisakyti tokios gydytojos :)

  • DĖKOJU GYDYTOJAI,kuri pandemijos metu konsultavo,skyrė tyrimus,informavo pati paskambinusi į namus,patikslino gydymą,po mėnesio skyrė dar papildomu s tyrimus.Paaiškino apie dietos subtilybes.Sveikatos Jums. L.Putauskienė

  • laukiau daugiau nei 30 min. bet kabinete nebuvo jokio ligonio,po to pakviete uzeiti,ir pasake ,kad nera sutarties su mano miesto poliklinika,bet pasirodo sutartis tai buvo,tik nemokejo naudotis kompiutriu ir savo programomis,o mane jau buvo isvare namo,buvau jau pasiemes rubus is rubines ir nuejes prie masinos,tada paskambino,kad tipo priims jau,bet as nebegrizau,tik pasakiau,kad mokintusi dirbti su kompiuteriu,ka gali gydyti toks gydytojas ,kuris atejes i darba plepa su sesute kabinete apie 40 minuciu,o ligoniu nekviecia? Pagarbiai Jonas

  • Nerekomenduoju, nes mano manymu, bendravo įžūliai ir nemandagiai. Esu jautresnis žmogus ir labai priimu į širdį sakomus žodžius, gydytoja priekaištavo man, užsipuolė, laikė melage, be viso to bandė įkišti žodžius į burną ir prisipažinti darant dalykus, kurių aš nedarau. Peikdamas ir niekindamas žmogų ir jo pasirinkimus, pasveikti tikrai nepadėsi.

  • Kaip gydytoja, savo darbą išmano neblogai. Kaip žmogus - labai nemaloni, dažnai blogos nuotaikos, mėgsta pašiepti pacientą, pasityčioti iš klausimų ir pačio žmogaus. Beveik visada rėkia ant savo seselės, nekreipdama dėmesio, kad yra pacientas. Po penkerių gydymosi metų - nebeįmanoma toleruoti tokios bendravimo manieros. Keisiu gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Jonušienė?

Loreta Jonušienė turi Vaikų ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00898. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Loretos Jonušienės darbą?

6 žmonės įvertino Loretą Jonušienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.